Відокремлено від "Вотум довіри".

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2662
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Саня » 23 липня 2018, 14:02

Ти довго ще кокетувати будеш? Поки сам не скажеш, що досить - будеш модератором.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Вотум довіри.

Повідомлення Sintez » 23 липня 2018, 16:40

Саня писав: Ти довго ще кокетувати будеш? Поки сам не скажеш, що досить - будеш модератором.
? Ти демократичні виборчі процедури вважаєш кокетством? Цікаво. Але в цій гілці не буду обсуждати, бо знову скажеш шо флудю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2662
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Вотум довіри.

Повідомлення Саня » 23 липня 2018, 17:50

Sintez писав: Ти демократичні виборчі процедури вважаєш кокетством? Цікаво.
Знаючи твоє дійсне відношення до цих процедур -так, хоча, скоріше за все, це лицемірство з твого боку.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 23 липня 2018, 18:13

Саня писав:
Sintez писав: Ти демократичні виборчі процедури вважаєш кокетством? Цікаво.
Знаючи твоє дійсне відношення до цих процедур -так, хоча, скоріше за все, це лицемірство з твого боку.
Я відділив від осоновної гілки, тепер можна й "пофлудити". Отже, яке таке моє "дйсне відношення" до демократичних процедур? У чому "лицемірство"? Поясни, дуже цікаво. Ми провели абсолютно прозорі вибори, які на моє глибоке переконання всім "демократіям" і не снилися. Модрація відкрита й прозора. Ти вважаєш що це "лицемірство"? Поясни. Може, ти хочеш сказати, що я маю якісь "таємні цілі", але поки що їх не реалізую? То може скажеш, коли я їх реалізуватиму?

Ні, ну цікаво ж взнати від когось про свої таємні задуми.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Фрося » 23 липня 2018, 18:16

Саня писав:
Sintez писав: Ти демократичні виборчі процедури вважаєш кокетством? Цікаво.
Знаючи твоє дійсне відношення до цих процедур -так, хоча, скоріше за все, це лицемірство з твого боку.
Ты не прав.Это не лицемерие,а подчинение нами же придуманному правилу,три месяца прошло и по протоколу модератор обязан спросить-работать дальше или выборы нового модератора. :gs:
Жаль,поддержав тебя,я не уловила твоего скрытого смысла :pardon:
.Впредь буду обращать внимание на эмоциональную подоплеку поста.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 23 липня 2018, 18:34

Можливо, тут просто непорозуміння. Саня, не плутай моє ставлення до нинішнього мафіозного шоу, котре називаєцця "вибори влади в Україні", й моє бачення РЕАЛЬНОГО народовладдя. Я нескромно вважаю, що наш форум куди як демократичніший, аніж українське суспільство в цілому.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2662
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Саня » 23 липня 2018, 18:47

Sintez писав: яке таке моє "дйсне відношення" до демократичних процедур?
Sintez писав:
05 червня 2016, 15:12
А мені не соромно! Тому що я ЗНАЮ, що НІХТО НІКОГО не обирає! Хочете вірити у "вибори", котрі регулярно влаштовує банда шахраїв? Ваше діло. Я відкрито заявляв і заявляю, що ніякої "демократії" не було й немає, а "голос", "таємний" і нічим не підкріплений, не вартує й пльовка на асфальті.
https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.ph ... 8#p3177458

Чи тобі вдалося суттєво поліпшити природу виборів?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 23 липня 2018, 19:00

Саня писав:
Sintez писав: яке таке моє "дйсне відношення" до демократичних процедур?
Sintez писав:
05 червня 2016, 15:12
А мені не соромно! Тому що я ЗНАЮ, що НІХТО НІКОГО не обирає! Хочете вірити у "вибори", котрі регулярно влаштовує банда шахраїв? Ваше діло. Я відкрито заявляв і заявляю, що ніякої "демократії" не було й немає, а "голос", "таємний" і нічим не підкріплений, не вартує й пльовка на асфальті.
https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.ph ... 8#p3177458

Чи тобі вдалося суттєво поліпшити природу виборів?
Сам то читав?
я ЗНАЮ, що НІХТО НІКОГО не обирає! Хочете вірити у "вибори", котрі регулярно влаштовує банда шахраїв? Ваше діло. Я відкрито заявляв і заявляю, що ніякої "демократії" не було й немає, а "голос", "таємний" і нічим не підкріплений, не вартує й пльовка на асфальті.
Так, я вважаю що ми ще з подачі покійного Левка змогли розробити систему виборів, котра куди як досконаліша аніж той лохотрон, котрий нині офіційно прийнятий.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 23 липня 2018, 19:46

Уже якщо й цитувати, то оце напримєр:

https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.ph ... 1#p1067491
СпойлерРозкрити
А от тепер давайте спробуємо по аналогії з керуванням автомобілем розібратися з „керуванням” державою, яке нам начебто пропонує виборча система. Почнемо з того, що зараз НІХТО не може сказати, яка в нас МЕТА, тобто ЩО власне ми будуємо. Куди ми їдемо? Бозна. Конкретики ніякої, замість цього – пустопорожні балачки про правову державу, демократію (нижче ми розберемося з нею), громадянське суспільство (тільки ніхто не може роз’яснити, як у ньому олігархи й бомжі будуть спокійно співіснувати)

Отож, яким чином нам (народові) пропонують впливати на об’єкт керування (державу)? Виборча система напрочуд проста – достатньо мати паспорт, мати 18 років за плечима, й усе – ти виборець. Ніхто нікого нічому не вчить, бо у шкільному курсі ви не знайдете ні юриспруденції, ні хоч якоїсь карикатури на економіку, я вже не кажу про поняття про глобальну політику чи скажімо про теорію керування. Й що ж нам пропонуєцця зробити на виборах? Пройти повз плакАти з описом кандидатів (деякі бабушки навіть читають, прикольне видовище), взяти бюлетень, поставити галочку навпроти когось, й кинути в урну. ВСЕ!!! Громадянин виконав свою функцію з керування державою! А що далі? А далі нам пропонуєцця ВІРИТИ в те, що наш обранець – найкращий, що він кристально чесний й що він відстоїть наші інтереси, й ЧЕКАТИ певний термін виконання передвиборних обіцянок. При цьому ніякий закон не передбачає ніяких способів контролю за обранцем, хоча тут можливо й є якась логіка – нафіга народові важелі й педалі впливу, коли він, народ, керувати все одно не вміє? Знову ж таки, закономірно не дочекавшись ніяких результатів від "обранців", ми... нічого не можемо їм зробити. "Обранець" розводить руками, каже що "Нєшмагла я", й пропонує... обрати його ще на один термін, і знову чекати, мо" що вийде!!! :smeh: Зате влада має можливість всі передбачені після виборів роки талдичити нам: „Це ж ВИ обрали, хавайте, хлопці!” Щоб керувати чимось чи кимось, треба, щоб цей об’єкт керування був передбачуваним. Є в наших обранців таке? Ага, щаз. Навіть керівник політсили не може передбачити, куди побіжить „тушка”. Спроба ж встановити бодай якийсь контроль над „обранцем” негайно оголошуєцця волюнтаризмом, диктатом, насиллям над депутатом і т.п.

Ну добре, з прямим зв’язком приблизно розібралися, тепер про зворотній зв’язок, тобто оцінку народом того, як здійснюєцця керування державою. Тут знову ж таки немає безпосереднього зв”язку, оскільки народ не володіє знаннями достатніми для оцінки поточної ситуації в країні, (та й точної інформації для оцінки ніхто народові просто так не дасть), то ілюзорну картину цієї ситуації, як правило досить далеку від реальності, для нього малює армія „спеціалістів” – журналістів, соціолухів й політолухів. За довгі роки-віки народ так привчився до брехні влади, що вважає це цілком нормальним явищем й навіть не намагаєцця вимагати докладного звіту влади про стан державних справ... У всякому разі в нашій країні саме така ситуація.

Хочу звернути увагу, що така система є глобальною й всеосяжною, як би не називалася влада, чи комуністами, чи капіталістами, чи ще ким – ядро системи є НЕЗМІННИМ, й застосовуєцця кругом, на всіх не те що державних, а навіть іноді на більш-менш важливих господарських об’єктах, хто має можливість, спитайте дідів, як проходили „вибори” голів колгоспів, і я вам скажу, що й зараз головами КСП чи як би їх ще не назвали, стають не селяни, а прислані „з району” зайди-ворюги.

Й у капіталістичних країнах те ж саме, а все позитивне, що там є, зумовлено не виборчою системою, а багатовіковими традиціями, честю й совістю людей, у тому числі й тих, хто потрапляє у владу. Крім того, світовій мафії не потрібна нестабільність у тих країнах, де власне вони живуть. Як ПР не потрібна нестабільність у східних областях України, напримєр.

От і вся казочка про вибори, малята. Й як би не тасували владу, яких би байок народові не розповідали, при існуючий системі виходу не видно. Зараз наша влада відкрито плюнула навіть на ту жалюгідну видимість законності, що була, й відкрито почала шматувати закони, плюючи на всіх і вся. Народ звичайно мовчить, бо нічого не розуміє, шматок хліба поки що є у роті, й слава Богу, а як не буде – журналісти з політолухами пояснять, хто винен, й буде кого лаяти.

А голосуватиме народ знову як завжди, за футбольним принципом – „за наших”.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Telecaster » 23 липня 2018, 20:43

шо знову :olen:
шодо демократії = той хто зна той мовчить
бо він копав і поняв..
відімость демократії канешно підтримувать треба... (хоча нафуя?) ааа! шоб як його... пірамида не грохнулась...
поки шо...
а куди там поверне матрицю.. ну це вже звиняйте -
де-хто окажиця за бортом і дуже недемократично... :drag:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2662
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Саня » 24 липня 2018, 21:25

Sintez писав: Так, я вважаю що ми ще з подачі покійного Левка змогли розробити систему виборів, котра куди як досконаліша аніж той лохотрон, котрий нині офіційно прийнятий.
Ти проводиш вотум довіри по системі Левка?
ЗІ Доречі, зверни увагу, кількість протестного електорату зросла на 100%, порівняно з минулим "вотумом".:lol:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2662
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Саня » 24 липня 2018, 21:56

Sintez писав: наш форум куди як демократичніший, аніж українське суспільство в цілому.
Більш знайомий з ДОТУ, у сенсі досягнення демократії, згідно КОБі?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 24 липня 2018, 22:18

Саня писав:
Sintez писав: Так, я вважаю що ми ще з подачі покійного Левка змогли розробити систему виборів, котра куди як досконаліша аніж той лохотрон, котрий нині офіційно прийнятий.
Ти проводиш вотум довіри по системі Левка?
ЗІ Доречі, зверни увагу, кількість протестного електорату зросла на 100%, порівняно з минулим "вотумом".:lol:

Ти читати так і не навчився?

А якби минулого разу протестних не було б, то на скільки %?

Ти, часом, ні в якій ДВК не береш участі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 24 липня 2018, 22:19

Саня писав:
Sintez писав: наш форум куди як демократичніший, аніж українське суспільство в цілому.
Більш знайомий з ДОТУ, у сенсі досягнення демократії, згідно КОБі?
Більш підготований, управлінсььки грамотний і небайдужий.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2662
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Саня » 24 липня 2018, 22:26

Sintez писав: А якби минулого разу протестних не було б, то на скільки %?
Якби, :lol:
Sintez писав:
Саня писав: Більш знайомий з ДОТУ, у сенсі досягнення демократії, згідно КОБі?
Більш підготований, управлінсььки грамотний і небайдужий.
У якому сенсі "управлінськи грамотний" , у сенсі КОБи?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 24 липня 2018, 22:30

Управлінськи грамотний - у сенсі управлінської грамотності.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2662
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Саня » 24 липня 2018, 22:33

А КОБа побоку?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 24 липня 2018, 22:45

Саня писав: А КОБа побоку?
Це дивлячись кому. Від точки зору залежить.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2662
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Саня » 24 липня 2018, 22:46

Тобі
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Відокремлено від "Вотум довіри".

Повідомлення Sintez » 24 липня 2018, 22:57

Саня писав: Тобі
Мені? Ні, звичайно, не побоку. Використвую на практиці, як і раніше. А шо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти