Судова система проти учасників бойових дій

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 10 вересня 2018, 21:39

..Станіслав Краснов
Друзі!
11 вересня,в мене знову суд
Судять мене вже більше 4років по сфабрикованій справі за мою участь в Майдані
Наприкінці 2013 таких справ за наказом януковича було заведено сотні,на найактивніших майданіців
Справу закривали,поновлювали
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... rmPage=1 …
Зображення


Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Vollmer » 20 вересня 2018, 19:29

А ще ж нічого не починалося.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 20 вересня 2018, 22:37

Офіцер 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Дмитро Балабуха, який після суперечки на зупинці маршрутки в Києві убив кривдника, отримав судовий вирок – дев’ять років позбавлення волі.

Таке рішення в середу, 19 вересня, ухвалив Деснянський райсуд Києва (суддя – Лариса Бабайлова).

Прокуратура вимагала для військовослужбовця 12 років ув’язнення.

За даними видання “Обозреватель”, захист просив максимум про 5 років. “Але для того, щоб Дмитру дали мінімальний термін, йому необхідно було пройти комісію на отримання інвалідності. У нього ж важка травма голови, у черепі встановлена ​​пластина. Але Діма чомусь не захотів цього робити”, – розповів журналістам товариш Дмитра по службі.

Як повідомила “Спілка ветеранів війни з Росією”, на оголошення вироку – щоб запобігти можливим заворушенням – у зал суду зайшов загін “беркутівців”.

Командир взводу 72 омбр ім. Чорних запорожців визнаний винним у тому, що завдав смертельного ножового поранення Руслану Юрченку, кухареві одеського ресторану.

Організація “С14”, представники якої були присутні на суді, поінформувала в соцмережі, що суд також позбавив Балабуху звання “молодший лейтенант” і зобов’язав виплачувати значні компенсації – 81 тис. грн. за поховання вбитого Юрченка, щомісяця по 1,3 тис. грн. двом його дітям та сумарно 550 тис. грн. – родині.
Зображення

Зображення

кто забыл,что случилось здесь
https://novynarnia.com/2018/09/20/shok- ... a-9-rokiv/
на старом ДД целая тема. :pardon:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Vollmer » 20 вересня 2018, 22:45

При заявленні про поранення і пластину в голові - суд був зобов'язаний витребувати про то все належні документи і залучити їх до справи. Також заслухати лікарів, щодо впливу поранення на подальше життя Дмитра. Чому це не було зроблено ??? Незалежно від бажання Дмитра, чи ще чийогось ??? Це - прямий обов'язок суду, суттєві обставини у справі. Якась, кричуща непрофесійна поведінка, як суддів, так і адвоката. Це абсолютно залізна підстава для перегляду справи.
Участь в голосуванні - є формою колаборації


Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Нечай » 25 вересня 2018, 00:49

Бо нєхуй за Україну воювать, в тому числі і за таких суддів. Збив би, як Зайка, чоловік десять "Лєксусом"-і ніхто б з суддів до нього претензій не мав би.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Vollmer » 25 вересня 2018, 00:50

Нечай писав: Бо нєхуй за Україну воювать, в тому числі і за таких суддів. Збив би, як Зайка, чоловік десять "Лєксусом"-і ніхто б з суддів до нього претензій не мав би.
====================
Ага, і ще до того зробив би модний макіяж і губи уточкою.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 27 вересня 2018, 21:16

НВР "Правий Сектор" Чернігів
25 сентября в 16:34 ·
Суд по справі Олексія Алякіна перенесли на невизначений термін.
Вночі Анатолій Пашинін дізнався,що його побратима, прокуратура через апеляційний суд хоче депортувати до росії.
Наразі Олексій знаходиться під вартою в Чернігівському СІЗО.
В екстренному режимі на допомогу зібрались активісти низки організацій, воїни,волонтери .
Формальним приводом перенесення засідання було, начебто відсутність заяви Олексія про бажання брати участь в засіданні. (В дворі апеляційного суду стояв автозак з охороною Нацгвардії) Можна зробити висновок,що гнила система просто не ризикнула вивести його до зали.


Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Vollmer » 28 вересня 2018, 00:15

Пашинін - правий хлопець !!! :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Украинский
Повідомлень: 177
З нами з: 25 березня 2018, 16:56

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Украинский » 28 вересня 2018, 16:11

а, нехуй законы нарушать! :bye:
В нас життя – як Ворскла повноводна!
В нас живуть, не знаючи бiди:
Молодих пошлють, куди завгодно,
А старих вшанують назавжди.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 28 вересня 2018, 23:26


UKROPw777
@7w7w7w
Читать Читать @7w7w7w

Российский банкир Алякин задержан и арестован в Украине по запросу РФ об экстрадиции:
его защита утверждает, что он служил в добровольческих подразделениях "Арата" и "Айдар"
https://censor.net.ua/n3088528 с помощью @censor_net
Правоохранители задержали экс-владельца российского банка "Пушкино" Алексея Алякина в Киевской области по запросу РФ.
Об этом говорится в материалах суда, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Українськi Новини.
СпойлерРозкрити
Российский бизнесмен разыскивается Министерством внутренних дел России по подозрению в мошенничестве в особо крупном размере.

Постановлением Тверского районного суда Москвы от 10 марта 2016 года он был заочно арестован.

В Украине он является владельцем строительной компании "Прогрес Буд" (Борисполь, Киевская область).

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Украину пробуют наводнить криминальным элементом из России, - Луценко

В 2013 году бизнесмен получил украинское гражданство, но 30 июля текущего года Государственная миграционная служба аннулировала это решение.

9 августа Алякин был задержан сотрудниками Службы безопасности Украины на 79-м километре автодороги "Киев - Одесса".

"В Генеральную прокуратуру Украины поступил запрос компетентных органов Российской Федерации о выдаче лица для привлечения к уголовной ответственности за совершение инкриминируемых ему преступлений. Согласно запросу, разыскиваемый - гражданин Российской Федерации", - сказано в материалах суда.

В связи с этим прокуратура просила суд арестовать подсудимого.

Защита бизнесмена просила отпустить его под домашний арест, апеллируя к тому, что Алякину необходимо стационарное лечение, он имеет прочные социальные связи, находится в гражданском браке и является единственным кормильцем, а также поддерживает Украину в вооруженном конфликте на Донбассе.

В частности, защита утверждает, что бизнесмен проходил службу в добровольческих подразделениях "Арата" и "Айдар", обеспечивал участников АТО работой и жильем.

В связи с данными обстоятельствами, в случае выдачи российским силовикам экс-банкир может быть подвергнут преследованию по политическим мотивам.

Алякин также заявил, что считает себя гражданином Украины.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ: Экстрадированного в РФ Тумгоева могут вернуть в Украину: консулам поручили установить с ним контакт, - Лысенко. ВИДЕО

Тем не менее суд применил в отношении подсудимого меру пресечения в виде содержания под стражей (экстрадиционный арест) до вынесения решения Генеральной прокуратурой Украины о его выдаче и фактической передаче РФ, но не более 12 месяцев, то есть не позднее 15 сентября 2019 года.

Алякин родился 17 октября 1972 года в Ташкенте.

Его мать в 1997-2005 годах была заместителем председателя главного управления Центрального банка России по Москве, а брат был зампредом правления Россельхозбанка.

В августе 2018 года Пушкинский городской суд Московской области приговорил к 3 и 4 годам тюрьмы 2 подельников экс-владельца банка "Пушкино" Алякина за хищение 600 млн рублей из этого кредитного учреждения. Источник:
https://censor.net.ua/n3088528

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 30 вересня 2018, 13:01

Vollmer писав: Пашинін - правий хлопець !!! :lol: :lol: :lol:

:pardon: наверное,поэтому и правый.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Vollmer » 30 вересня 2018, 13:06

Фрося писав: .........................................................................
:pardon: наверное,поэтому и правый.

Пашинін, як і інші, просто сховався на фронті від ФСБ, а його і там хотять дістати.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 04 жовтня 2018, 23:54

LN NATO
@Zuck_u
Читать Читать @Zuck_u

☹️ ПРОДОВЖЕННЯ АБСУРДУ❗️- 21-річного захисника України Тимофія Волоснова, який з громадянством РФ захищає Україну з 2016 року, можуть депортувати до країни-агресора, бо міграційна служба не може видати дозвіл на його проживання в Україні
:facepalm:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Vollmer » 05 жовтня 2018, 00:09

Якщо вони продають паспорти базарним баригам, по 30.000 баксів, то добровольцям, безплатно - здохнуть, не дадуть. Бо для них вже кожен такий паспорт - то потенційно 30.000 баксів. У них вже бізнесове, торгашеське мислення, вони не служать державі, а власній кишені, своїм безрозмірним хотєлкам. Їх тільки треба в мішок, і - палкою. Нема іншого способу.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 17 листопада 2018, 20:09

:facepalm: 8 тыс атошников в тюрьмах.
Сепару, який загвинчував полоненим солдатам болти у череп, суд дав 3 роки умовно | http://sprotiv.org http://fb.me/3vAFCaGWU

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 30 листопада 2018, 11:29

Мені в суді сказали, що мене там не було»: аеророзвідницю Марію Берлінську не визнали учасницею АТО
Зображення
Добровольцю-аероразвідниці Марії Берлінській, яка з 1вересня 2014 року воює на Донбасі і «літає» на безпілотниках, виявляючи ворожі позиції навіть за лінією фронту, відмовили у визнанні самого факту її участі в бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції. Про таке рішення Апеляційного суду Берлінська повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Вона зазначила, що сьогодні її судили.

«Так, саме судили. Після винесення рішення навіть слова не дали. Ну це, деталі. Це пост про подяки. Подяка від держави за ці роки служби », — пише доброволець.
СпойлерРозкрити
За її словами, спочатку вона була в складі «Айдара», а потім, коли там почався хаос зі зміною комбатів, працювала з різними підрозділами, яким потрібна була допомога аеророзвідника.

«Спочатку ми працювали з Олексієм Барановським. Потім в 2015 до аеророзвідувального екіпажу приєднався Ігор Луценко (на даний момент нардеп ) За цей час об’їхали практично всю лінію фронту вздовж і поперек. З літаком працювати було безпечніше, все ж дистанція дозволяє. З коптером ще той адреналін, особливо при коригуванні вогню артилерії. Іноді стоїш метрах в 70-100 від противника. На питання, де ви були найближче, скільки метрів? — відповідаю — 11 кілометрів углиб противника, за нашу нулівку. Це було на початку війни — безумство і відвага. Зараз я б уже навряд чи так ризикнула. Так ось. Сьогодні мені в українському суді сказали, що мене там не було. Взагалі », — пише Берлінська.

За її словами, з моменту початку АТО вона не думала про легалізацію свого статусу, зарплати, пільги, а влітку 2017 року вирішила отримати рішення суду про те, що на війні захищає свій народ — як юридичний факт. Суд розглянув свідчення свідків — солдат, офіцерів, комбата, комбрига, добровольців (деякі окремо нотаріально) — і вирішив «визнати це як юридичний факт».



«І що, ви думаєте, сталося далі? Правильно. Міністерство оборони подало апеляцію. Мовляв, нічого не знаємо, за нашими наказам не проходила, значить, не було. І взагалі треба ще правоохоронних органів розібратися, хто це така, намагається шахрайством собі якісь пільги отримати. Я не жартую, так і написали … Сьогодні, коли суддя оголосила рішення наостанок сказала — «йдіть в міністерські комісії отримуйте своє УБД»! Ви що не розумієте, що справа не в отриманні статусу, а в простому визнанні юридичного факту? — іронічно поцікавилася я. Але судді втрьох тільки смішно плескали очима як старі сонні сови. Вони винесли судове рішення, не приходячи до тями », — підкреслює Берлінська.

Вона зазначає, що за ці роки кілька політиків пропонували «допомогти з отриманням статусу».

«І були з цим послані. Ще не вистачало, щоб хтось робив мені «послугу» за те, що я колись в пекло війни прийшла добровольцем. «Інакше ви ніяк не отримаєте, тим більше з вашою публічною критикою міністра», — сказав якось один. Я тоді посміхнулася і не повірила. Можливо, дарма. Але я хочу, щоб судді, міністр, і все його міністерство (за рідкісними винятками порядних людей) зрозуміли одну просту річ — я вас всіх весело кручу на земній осі », — пише доброволець.

Вона зазначає, що «ніколи не розраховувала на щось« державне »- тільки на себе і на таких як я», тому не буде подавати ніяких касаційних скарг, і нічого нікому далі не буде доводити.

«Те, що я учасниця цієї війни, навіть росіяни давно і неодноразово визнали, крою мене, на чому світ стоїть, в новинах як« небезпечну бандерівську карательницю ». Я щаслива людина, тому що у мене є підтримка і визнання від кращих людей суспільства. Ви ж вдаєтеся до дешевої помсти, це виглядає жалюгідно і комічно. Ви боїтеся визнати те, що і так знає мій народ. Мій народ визнає мій внесок в наш загальний захист, і буде пам’ятати. Вас, безіменні стерв’ятники, чекає забуття », — резюмувала Берлінська.

Джерело http://bbcccnn.org/meni-v-sudi-skazali- ... tseyu-ato/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Фрося » 20 грудня 2018, 22:42

Юрий Кравченко

ПОМСТА ДНА:
Легендарнарному Камінському « Жак» (що вивів 400 бійців з котла) «шиють» нову справу – «спроба втечі з СІЗО»

1:03 - 20 дек. 2018 г. Украина
https://twitter.com/ANATOLASS/status/10 ... 7940348928

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Судова система проти учасників бойових дій

Повідомлення Vollmer » 20 грудня 2018, 22:46

Фрося писав: Юрий Кравченко

ПОМСТА ДНА:
Легендарнарному Камінському « Жак» (що вивів 400 бійців з котла) «шиють» нову справу – «спроба втечі з СІЗО»

1:03 - 20 дек. 2018 г. Украина
https://twitter.com/ANATOLASS/status/10 ... 7940348928

Що, і примітку в справі зробили, "склонєн к побєгу"?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти