Філософський офтоп.

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення stan700 » 30 грудня 2019, 20:48

Sintez писав: роздерибанила совок до цурки,
ну чьо ви так - живе ще

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 23:03

stan700 писав:
Sintez писав: Тодішня Болгарія - не теперішній Китай, і весь совок взути не могла.
Постачання імпортним взуттям я зустрічав лише в одному закритому місті в кацапії, але по талонах.
ще було цебо і саламандра.
я так поняв ви в якіхось єбенях тоди жили
Я і зараз живу в єбєнях.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Clone » 31 грудня 2019, 14:08

Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Telecaster » 04 січня 2020, 14:06

Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 10:36

главспец писав:
Sintez писав: Так от, якщо хуйло зможе забезпечити мінімальний рівень холодильника (і - головне - рюмку вотткі на сталє) - нічого не буде. Здохнуть тихо, шляхом "єстєствєнной убилі", як і заплановано.
полагаешь, «мышебратья» нуждаются в срочной идеологически-разъяснительной помощи извне?
Справишся?
Практика показує, що "свої" здібні на западло не менше запоребриків.
А що ти пропонуєш? Тим більше, не забувай, що запорєбріки - тепер уже реально друззя й партньори, "ми" їх поздравляєм, улибаємся і машем. Чи ти проти лінії зеленої партії?!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення главспец » 27 січня 2020, 14:53

Sintez писав:
главспец писав:

полагаешь, «мышебратья» нуждаются в срочной идеологически-разъяснительной помощи извне?
Справишся?
Практика показує, що "свої" здібні на западло не менше запоребриків.
А що ти пропонуєш? Тим більше, не забувай, що запорєбріки - тепер уже реально друззя й партньори, "ми" їх поздравляєм, улибаємся і машем. Чи ти проти лінії зеленої партії?!
я не знаю такой «партии» и «линии», соответственно! Я вижу, что Президент чудит конкретно, сам ли, под нажимом ли, это уже не имеет принципиального значения! Обсуждать - можем, повлиять - нет.
п.с.
я так и не понял чем же тебя так сильно взволновали социально-политическо-демографичесие перспективы мышебратьев?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 16:31

главспец писав:
Sintez писав: Практика показує, що "свої" здібні на западло не менше запоребриків.
А що ти пропонуєш? Тим більше, не забувай, що запорєбріки - тепер уже реально друззя й партньори, "ми" їх поздравляєм, улибаємся і машем. Чи ти проти лінії зеленої партії?!
я не знаю такой «партии» и «линии», соответственно! Я вижу, что Президент чудит конкретно, сам ли, под нажимом ли, это уже не имеет принципиального значения! Обсуждать - можем, повлиять - нет.
п.с.
я так и не понял чем же тебя так сильно взволновали социально-политическо-демографичесие перспективы мышебратьев?!
А яка тобі разніца(с)? Ти ж все одно ні на що впливати в принципі не збираєшся. Чому волнують перспективи мишебраттєв? Тому що загроза окупації України (уже реальної) неілюзорна.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення главспец » 27 січня 2020, 16:44

Sintez писав: А яка тобі разніца(с)? Ти ж все одно ні на що впливати в принципі не збираєшся.
почему же так категорично? Я точно знаю, что «не так», примерно знаю «как надо бы» и совсем не представляю «а как это сделать», технически.
Если ты возглавишь правильную (с моей т.з.!) движуху, готов присоединиться!
Sintez писав: Чому волнують перспективи мишебраттєв? Тому що загроза окупації України (уже реальної) неілюзорна.
и как ты собираешься эту «загрозу» побороть?

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Нечай » 27 січня 2020, 17:27

Sintez писав:
Нечай писав: Знову ж таки, хіба революції плануються?
Так. Просто толпі не оголошують, ким саме плануюцця й для чого. Але, напримєр, той факт що ХТОСЬ домовився провезти Леніна в пломбованому вагоні через фронт, доводить, що планування було, хтось організував, проплатив. Або бульдозер у центрі Києва, із якого, за неімєнієм броньовика, виступав Порох.
Ви мислите надто шаблонно. Бо життя воно яскравіше за будь-які схеми. Якщо уважно вивчити матчастину, то, виявляться. в тих "плобованих" вагонах везли не тільки більшовиків і був він не один. І їздили в них часом не тільки революціонери, а й бізнесмени, купці і прочіє нєгоціанти. Тим яким край треба було попасти в Росію, найкоротший шлях був через Німеччину, а там би їх заарештували як шпигунів. От і виникла ідея-везти таких транзитом. На зупинках біля кожного вагона ставили вартового, щоб ніхто не виходив, везли до портового міста, а там зразу на пароплав в яку-небудь нейтральну країну. Можливо. хтось хабара сунув, щоб це діло пропхнути, можливо, практично німці вирішили підзаробити-пасажири все проплачували за власний кошт. Зате точно відомо, що ніяких нмецьких грошей товариш Ленін не брав, жодної розписки в їхніх архівах не знайдено. То про яку змову йде тоді мова?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 20:36

главспец писав: Если ты возглавишь правильную (с моей т.з.!) движуху, готов присоединиться!
Нє, поки що мені тутошнього модераторства вистачило.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 20:37

главспец писав: почему же так категорично? Я точно знаю, что «не так», примерно знаю «как надо бы» и совсем не представляю «а как это сделать», технически.
Ліквідувати розруху в головах треба зпершу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення главспец » 27 січня 2020, 21:07

Sintez писав:
главспец писав: почему же так категорично? Я точно знаю, что «не так», примерно знаю «как надо бы» и совсем не представляю «а как это сделать», технически.
Ліквідувати розруху в головах треба зпершу.
неплохо бы, а как? Принудительным ликбезом по упр.грамоте, с контролем через аттестацию особей?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 22:04

Нечай писав: Зате точно відомо, що ніяких нмецьких грошей товариш Ленін не брав, жодної розписки в їхніх архівах не знайдено. То про яку змову йде тоді мова?
"Німецькі гроші" - це гроші з німецького казначейства? А хто сказав, що гроші були "німецькі"? Так, революція й вихід Расєї із війни був вигідний Німеції, але революція потрібна була в першу чергу Британії й США для знищення Росії як потужного глобального гравця. Й кайзерівської німецької імперії теж, і австро-угорської. Що понатворили "демократи" після падіння імперій - відомо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 22:06

главспец писав:
Sintez писав: Ліквідувати розруху в головах треба зпершу.
неплохо бы, а как? Принудительным ликбезом по упр.грамоте, с контролем через аттестацию особей?
Тільки САМОдеідіотизацією. Примусово - неможливо. Право на ідіотизм - чи не єдине справді НЕВІД'ЄМНЕ право людини.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення главспец » 27 січня 2020, 22:22

Sintez писав:
главспец писав: неплохо бы, а как? Принудительным ликбезом по упр.грамоте, с контролем через аттестацию особей?
Тільки САМОдеідіотизацією. Примусово - неможливо. Право на ідіотизм - чи не єдине справді НЕВІД'ЄМНЕ право людини.
теоретически возможно, вполне! Только вот какое небывалое чудо должно произойти, чтобы тупая биомасса «самопросветлилась»? Единовременно и поголовно. Есть примеры в мировой истории?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 22:31

главспец писав:
Sintez писав: Тільки САМОдеідіотизацією. Примусово - неможливо. Право на ідіотизм - чи не єдине справді НЕВІД'ЄМНЕ право людини.
теоретически возможно, вполне! Только вот какое небывалое чудо должно произойти, чтобы тупая биомасса «самопросветлилась»? Единовременно и поголовно. Есть примеры в мировой истории?
Що має відбутися? Усвідрмлення потреби в саморозідіотизації. Нині бути ідіотом вважаєцця цілком допустимо, головне - щоб кругом було достатньо інших ідіотів.

Так, цього важко добитися - інерція величезна.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення главспец » 27 січня 2020, 22:38

Sintez писав:
главспец писав: теоретически возможно, вполне! Только вот какое небывалое чудо должно произойти, чтобы тупая биомасса «самопросветлилась»? Единовременно и поголовно. Есть примеры в мировой истории?
Що має відбутися? Усвідрмлення потреби в саморозідіотизації. Нині бути ідіотом вважаєцця цілком допустимо, головне - щоб кругом було достатньо інших ідіотів.

Так, цього важко добитися - інерція величезна.
«Усвідрмлення потреби в саморозідіотизації.» Заметь, если не поголовно, то хотя бы 50%+1 и одновременно, ибо обратный процесс тоже возможен.
Ну, и каковы прогнозы, по времени чуда? Как по мне, то «вечный» двигатель - более реально ожидать!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 22:51

главспец писав:
Sintez писав: Що має відбутися? Усвідрмлення потреби в саморозідіотизації. Нині бути ідіотом вважаєцця цілком допустимо, головне - щоб кругом було достатньо інших ідіотів.

Так, цього важко добитися - інерція величезна.
«Усвідрмлення потреби в саморозідіотизації.» Заметь, если не поголовно, то хотя бы 50%+1 и одновременно, ибо обратный процесс тоже возможен.
Ну, и каковы прогнозы, по времени чуда? Как по мне, то «вечный» двигатель - более реально ожидать!
Чому саме 50%+1? Ти про так званий "ефект сотої абізяни" чув? Чи ти маєш на увазі "вибори"? Так рішучі повороти в історії нерідко робилися зовсім невеликими групами людей. "Вибори" й вибори - то вже рутинна процедура, коли все устаканилося.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення главспец » 27 січня 2020, 23:08

Sintez писав:
главспец писав: «Усвідрмлення потреби в саморозідіотизації.» Заметь, если не поголовно, то хотя бы 50%+1 и одновременно, ибо обратный процесс тоже возможен.
Ну, и каковы прогнозы, по времени чуда? Как по мне, то «вечный» двигатель - более реально ожидать!
Чому саме 50%+1? Ти про так званий "ефект сотої абізяни" чув? Чи ти маєш на увазі "вибори"? Так рішучі повороти в історії нерідко робилися зовсім невеликими групами людей. "Вибори" й вибори - то вже рутинна процедура, коли все устаканилося.
ок, пусть будут «обизяны», так когда ждать чуда? И что бы это могло быть...

п.с.
«Так рішучі повороти в історії нерідко робилися зовсім невеликими групами людей.»
я правильно понял: всеобщая упр.грамота не очень-то и нужна?
Смена основной концепции, т.с.!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25713
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вісті з Мордора.

Повідомлення Sintez » 27 січня 2020, 23:15

главспец писав:
Sintez писав: Чому саме 50%+1? Ти про так званий "ефект сотої абізяни" чув? Чи ти маєш на увазі "вибори"? Так рішучі повороти в історії нерідко робилися зовсім невеликими групами людей. "Вибори" й вибори - то вже рутинна процедура, коли все устаканилося.
ок, пусть будут «обизяны», так когда ждать чуда? И что бы это могло быть...

п.с.
«Так рішучі повороти в історії нерідко робилися зовсім невеликими групами людей.»
я правильно понял: всеобщая упр.грамота не очень-то и нужна?
Смена основной концепции, т.с.!
Не бачу ніякої зміни концепції. Тобі привиділося.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти