коронавірус в Україні

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2020, 15:41

Mack Mack писав:
Vollmer писав:
Не буду заперечувати, що - мем.
Але, одночасно, аббревіатура, без розшифрування, за визначенням - багатозначна штука.
НМСД, абсолютно відсутній грунт для звинувачень, окрім явно упереджених.
Це не я звинувачую, я Сінтезу просто показав звідки на нього М_М наїхав.

Ну, так, власне, оце і є відповідне формулювання - "наїхав".
Використовуючи власне уявлення про аббревіатуру, тобто - досить примарний привід.
Як в анекдоті про "рибку".
Тоді, як ТП може бути і теплопунктом, і "тотальним ПЦ" і невідомо чим іще.
Але, думка товаріщя була спрямована іменно на пошук грунту для звинувачення, тому - однозначно.
Йому би - прокурором бути, помічником т-ріщя Вишинського, то була би пєстня об високой ефективності....
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 14 квітня 2020, 15:47

Vollmer писав: Але, думка товаріщя була спрямована іменно на пошук грунту для звинувачення, тому - однозначно.
Йому би - прокурором бути, помічником т-ріщя Вишинського, то була би пєстня об високой ефективності....
а ето кто ж тут за «адвоката»?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13764
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 14 квітня 2020, 16:21

Ага, набираємо в уряд молодих теплопунктів. Або молодих тотальних ПЦ.
З конкретним зображенням.
:pop:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2020, 17:03

M_M писав: Ага, набираємо в уряд молодих теплопунктів. Або молодих тотальних ПЦ.
З конкретним зображенням.
:pop:

Доречі, в якості теплопункту - дівки годні.
А для урядування - сумнівно.
Занадто, підкреслено "альтернативний" підбір.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 18:40

Mack Mack писав:
Sintez писав:

Тобто, замість тупих засранців у уряд слід набрати молодих ТП?

А де у неї "гендер", розмови про котрий її не турбують? Ззаду чи зпереду?
А, я зрозумів. Тобто, Ви вважаєте, що я писав про уряд Фінляндії? Ні, я писав про реалії України. Оскільки недавно був досить печальний прецедент, коли наші виборці, почувши серед іншого, що десь на Півночі, кажись у Ісландії, презом обрали коміка, вирішили й собі зпробувати. Тому мене оця новина про фінський уряд і збентежила, тому що у нас-то, якщо, не дай Бог, зпробують "перейняти досвід", в такий уряд потраплять не Толкові Подруги, а саме отой мем, котрий відомий давно, й котрого чимало зараз сидить у кріслах, з яких їх слід гнати не менш відомими ганчірками.
Ну й потім, наскільки мені відома Фінляндія, я не маю підстав вважати, що там і до цих дамочок сиділи в уряді тупі засранці. Це не про Фінляндію, точно.

Надіюся, пояснив досить докладно на цей раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 18:45

Vollmer писав:
M_M писав: Ага, набираємо в уряд молодих теплопунктів. Або молодих тотальних ПЦ.
З конкретним зображенням.
:pop:

Доречі, в якості теплопункту - дівки годні.
А для урядування - сумнівно.
Занадто, підкреслено "альтернативний" підбір.
Скоріше всього, піар-хід. Надіюся, у фінів єсть в урядуванні якийсь "захист від дурня". І потім, якщо система налагоджена, відшліфована, то там високі якості управлінців і не дуже потрібні.

Хоча до "вірусу" в ЄС теж думали, що все налагоджено й продумано...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2020, 18:56

Sintez писав: ..............................................................................................................................................................................

Скоріше всього, піар-хід. Надіюся, у фінів єсть в урядуванні якийсь "захист від дурня". І потім, якщо система налагоджена, відшліфована, то там високі якості управлінців і не дуже потрібні.

Хоча до "вірусу" в ЄС теж думали, що все налагоджено й продумано...

Без сумніву - рекламний хід, наприклад - партії, яка прийшла до влади.
Чим закінчиться - ще велике питання.
Ганси вже догралися, аутомати криво стріляють, літаки не літають, армія переймається спецкомбінезонами, для вагітних солдатинь, солдаток, наймичок, головорізок, командосок, паратруперок. Мінистринею була, донедавна, Урсула фон дер Ляйєн, дипломована акушерка.
Я не маю сумніву, що це було зроблено примусово - концептуально, вермахт толєрантизували, і думка вояків, при цьому - нікого не цікавила. Головне, вояки - не повинні бути войовничіми.
Нічого, вони виздоровіють.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 19:01

Vollmer писав: Нічого, вони виздоровіють
Якщо доживуть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Нечай » 14 квітня 2020, 19:13

Зображення

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Нечай » 14 квітня 2020, 19:16

Важное обновление от # Dr.Hany Mahfouz:

После лечения сотен пациентов здесь, в США В США я считаю, что COVID-19 не вызывает тяжелой вирусной пневмонии или ОРДС, как первоначально предполагалось. Вся легочная механика не повреждена, и соблюдение легких в аппарате ИВЛ выглядит нормальным. COVID-19 является очень неприятным вирусом, вызывающим уникальный эффект, поскольку он влияет на молекулы гемоглобина в крови, и поэтому развивается тяжелая гипоксемия и полиорганная недостаточность из-за серьезного снижения пропускной способности Hb, вызванного связывание и ингибирование молекулы гем-глобина. Вот как работают гидроксихлорохин и флавипривир, ингибируя связывание белка оболочки вируса с молекулой порфиринового кольца. Протоколы вентиляции и ARDS могут вызывать повреждение легких, вызванное вентилятором, а не лечить состояние. Инфильтрат в рентгенографии и компьютерной томографии вызван окислительным стрессом от скопления гем, выделенного вирусом в альвеолах, который вызывает химический пневмонит, а не вирусную пневмонию. Вирус зависит от порфирина, поэтому он более тяжелый у мужчин и быстрее растет с гликозилированным Hb, и поэтому он плох у диабетиков и пожилых пациентов. Чем выше Hb F и A2, тем лучше, так как нет цепей бета-глобина, которые можно связать, так что это не так уж плохо для детей. Гипербарический кислород и переливание крови могут временно помочь. Вирус вызывает состояние, подобное росту, метгемоглобинемии и отравлению угарным газом.

Подводя итог

* * COVID * не вызывает пневмонию или ОРЗ. Мы лечим подозреваемую неправильную болезнь.

* * SARS2 * Вирус короны связывается с гемоглобином таким образом, что выделяет ион * железа * в циркуляцию

* * Hb * теряет способность связывать кислород, поэтому кислород не поступает в основные органы. Вот почему мы видим стойкую гипоксию наряду с очень быстрой недостаточностью многих органов.

* Чтобы еще больше упростить это, мы можем взять пример СО-зелья, где Hb не может переносить кислород.

* Железо *, выделяемое в кровообращение, настолько токсично, что вызывает сильное * окислительное повреждение * легких (что объясняет двусторонние - и всегда двусторонние - помутнения матового стекла, наблюдаемые на КТ грудной клетки у этих пациентов, которые были ошибочно трактуется как двусторонняя пневмония)
* Тело пытается компенсировать это, повышая скорость синтеза Hb, что объясняет, почему у этих пациентов высокий уровень Hb.

* Другие компенсаторные механизмы для борьбы с железной нагрузкой, такие как повышение уровня * ферритина *, объясняют очень высокий уровень ферритина, наблюдаемый у этих пациентов

* * Хлорохин *, поскольку противомалярийные препараты работают для защиты Hb от инвазии малярийными паразитами ... здесь он делает то же самое, но только защищая Hb от вирусной инвазии

* Эта теория может объяснить, почему мы так быстро теряем пациентов и почему искусственная вентиляция легких не так эффективна при лечении, а использование протокола искусственной вентиляции легких ARDS не приносит никакой пользы. это может на самом деле быть бесполезным и вызвать больше повреждения легких

* Конечно, необходимы дополнительные исследования, чтобы понять точный патогенез, потому что это единственная надежда на правильное лечение. Вы не можете иметь дело с тем, что вы действительно не знаете.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60517
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2020, 23:45

ну вот,на Николаевщине появились тесты.. :pardon:
У Миколаївській області станом на 14 квітня зареєстровано 14 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Усі випадки зареєстровані у Вознесенському районі.
Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської ОДА.

«14.04.2020 виявлено 9 нових випадків. З них 2 особи мешкають у с. Воронівка, 6 осіб з м. Вознесенська (4 із однієї родини) та 1 особа з с. Прибужани. Зазначені особи належать до тісного кола спілкування, із раніше захворілими, за релігійною ознакою», — йдеться у повідомленні.

Водночас, за медичною допомогою звернулися 4 людини з підозрою на COVID-19, з них 1 людину госпіталізували до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб. Іншим призначили амбулаторне лікування. Ще 14 людей перевіряють на коронавірус.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60517
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 15 квітня 2020, 01:31

В Запорожье от COVID-19 умер директор рынка, нарушивший карантин[/b
В Запорожье в больнице от коронавируса умер 65-летний мужчина, директор одного из местных рынков.

Как передает Укринформ, он скончался в ночь на вторник, 14 апреля. Мужчина находился в тяжелом состоянии.

О его госпитализации стало известно 7 апреля, к тому моменту пациент уже три дня находился на искусственной вентиляции легких.

Понятно,почему Ляшко закрыл рынки :pardon:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 15 квітня 2020, 07:45

А якщо помре 65-річний директор супермаркета, то слід закрити всі супермаркети?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 15 квітня 2020, 09:11

Sintez писав:
Mack Mack писав:
А, я зрозумів. Тобто, Ви вважаєте, що я писав про уряд Фінляндії? Ні, я писав про реалії України. Оскільки недавно був досить печальний прецедент, коли наші виборці, почувши серед іншого, що десь на Півночі, кажись у Ісландії, презом обрали коміка, вирішили й собі зпробувати. Тому мене оця новина про фінський уряд і збентежила, тому що у нас-то, якщо, не дай Бог, зпробують "перейняти досвід", в такий уряд потраплять не Толкові Подруги, а саме отой мем, котрий відомий давно, й котрого чимало зараз сидить у кріслах, з яких їх слід гнати не менш відомими ганчірками.
Ну й потім, наскільки мені відома Фінляндія, я не маю підстав вважати, що там і до цих дамочок сиділи в уряді тупі засранці. Це не про Фінляндію, точно.

Надіюся, пояснив досить докладно на цей раз.
Мля, чукча пісатєль? Ще раз.
Vollmer писав:
Mack Mack писав: Це не я звинувачую, я Сінтезу просто показав звідки на нього М_М наїхав.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13764
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 15 квітня 2020, 09:42

Sintez писав: Надіюся, пояснив досить докладно на цей раз.
Докладно. Версія пана Vollmer про теплопункт очікувано не підтвердилась. Замість фінських жінок мались на увазі наші. Це ж кардинально змінює ситуацію!
:pop:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Vollmer » 15 квітня 2020, 09:46

M_M писав:
Sintez писав: Надіюся, пояснив досить докладно на цей раз.
Докладно. Версія пана Vollmer про теплопункт очікувано не підтвердилась. Замість фінських жінок мались на увазі наші. Це ж кардинально змінює ситуацію!
:pop:

:lol: :lol: :lol:
Справді, оскільки вся "ситуація" - у Вас в голові, то Вам - видніше !!!
:lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3572
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Babasha » 15 квітня 2020, 09:47

Предлагаю составить список допустимых на форуме сокращений... Без сноса на помойку

ТП -общепонятно

2М, 2СМ - два му..ка, два старых му..ка
М2М - модеры два му..ка
СПС - старый п..ц Синтез
СПВ - аналогично Воллмер
РНД - "работали на дизеле" (процесс модерации форума 2СМ)
ДуНС - "дизель у нас спи...ли" итог РНД!

дали будЭ!
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 15 квітня 2020, 10:28

Бабаша звуки сквернословья
Засунул в краткие слова
Не любит маты, что зловонье,
Его ранимая душа!

:lol:

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3572
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Babasha » 15 квітня 2020, 11:45

:friends:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60517
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 15 квітня 2020, 13:22

Mack Mack писав: Бабаша звуки сквернословья
Засунул в краткие слова
Не любит маты, что зловонье,
Его ранимая душа!

:lol:
:lol: :good: я в Альтанке сделаю ветку-будем туда такое ставить.Может еще у кого вдохновение будет. :gs:

Відповісти