Досудова компенсація Юлі

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Pestilence » 09 травня 2020, 17:28

главспец писав: Далее, можно предположить, что несколько странная сговорчивость Б, вызвана связью его с А через цепочку подставных лиц. Проследить трудно, доказать почти невозможно.
п.с.
Желающих указать мне на юр.слабые места – просю!
Моральные места слабы. Каждый рассматривает ситуацию в меру своей испорченности.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення главспец » 09 травня 2020, 17:32

Pestilence писав:
главспец писав: Далее, можно предположить, что несколько странная сговорчивость Б, вызвана связью его с А через цепочку подставных лиц. Проследить трудно, доказать почти невозможно.
п.с.
Желающих указать мне на юр.слабые места – просю!
Моральные места слабы. Каждый рассматривает ситуацию в меру своей испорченности.
а при чём тут «мораль»? Я не баснописец-Крылов. Чисто техническая юр.схема.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Noex » 09 травня 2020, 18:59

Казати можна, що завгодно. Є беззаперечні факти:
- за участю гамериканської феміди, ЮВТ законно та офіційно отримала 5 лямів баків.
- ЮВТ реально сиділа з приводу, який де факто, визнаний у світі - політично умотивованим.
- фірма, яка виплатила компенсацію пов'язана з яниковською шоблою, хто - не суть важливо.
Які питання?
Не варто шукати чорну кішку у темній кімнаті, особливо, як її там нема

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Vollmer » 09 травня 2020, 19:10

Noex писав: Казати можна, що завгодно. Є беззаперечні факти:
- за участю гамериканської феміди, ЮВТ законно та офіційно отримала 5 лямів баків.
- ЮВТ реально сиділа з приводу, який де факто, визнаний у світі - політично умотивованим.
- фірма, яка виплатила компенсацію пов'язана з яниковською шоблою, хто - не суть важливо.
Які питання?
Не варто шукати чорну кішку у темній кімнаті, особливо, як її там нема

Нє, Ви не зрозуміли. :smoke: :smoke: :smoke:
Непримінно, треба знайти, хто, яка падлюка, напередодні виборів, снабдила Юлю грошима, достатніми для висування кандидатів по всій Україні !!! Прізвище, ім'я, і по батькові ??? Для покарання, зразкового !!!
:lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Archer » 09 травня 2020, 19:45

главспец писав: Итак, что в условиях? Запись в декларации с сомнительной формулировкой.
Обосновываем: есть некий амерский субъект, неважно – юр, физлицо, назовём его А, который якобы заплатил некую сумму «за политическую деформацию ауры» субъекта Б, резидента Украины.
Допустим, Б через своего поверенного выкатил претензию, на предмет повреждения своей полит.ауры. Или отрицания факта влияния лунного света на рост телеграфных столбов на экваторе. Суть не важна. В случае непризнания - иск уйдёт в суд. Справедливый и независимый. Амерский.
А, в испуге, или по иным мотивам, предъяву признал. И выплатил Б. Имеем чистый, классический пример «досудебного урегулирования». Декларант, по наличию оного, имеет все основания записать приход именно так, как он был изложен в предъяве! И закрыться «тайной соглашения».
Какие вопросы?! Естественно я, как придумавший эту схему, знаю и как её развалить. Но в первом приближении – придраться не к чему.
Далее, можно предположить, что несколько странная сговорчивость Б, вызвана связью его с А через цепочку подставных лиц. Проследить трудно, доказать почти невозможно.
п.с.
Желающих указать мне на юр.слабые места – просю!
Та все уже капец юльке. Вскрыла ее журналискта Козырева. Все четко разложила. Все как в Анаме паперс,

Пояснення Тимошенко про походження її мільйонних статків не тримається купи. Схоже, депутатка, як і раніше, прикривається компаніями-прокладками, аби приховати джерело своїх статків.

Як писала раніше "Українська правда" у своєму розслідуванні, американським лобістам Тимошенко оплачує послуги, користуючись британськими офшорними компаніями. Це дає Тимошенко знову і знову уникнути відповіді на вже звичне запитання "а звідки ж гроші?"

Мільйонні прибутки сумнівного походження Тимошенко та Власенка мали би зацікавити не лише НАЗК, а й Державну службу фінансового моніторингу України, де подібні підозрілі транзакції мали би відстежувати і передавати до правоохоронних органів.

Ба більше, теоретично переказ із американського на український банківський рахунок мав би занепокоїти фінансову розвідку США, що у свою чергу могло би стати початком для розслідування ФБР, як це трапилося із Полом Манафортом, Дмитром Фірташем та Ігорем Коломойським.

Тетяна Козирєва, для УП

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Noex » 09 травня 2020, 20:09

Archer писав: Пояснення Тимошенко про походження її мільйонних статків не тримається купи. Схоже, депутатка, як і раніше, прикривається компаніями-прокладками, аби приховати джерело своїх статків.
Це називається розслідуванням?!
Даааа абдельмахт повний. Ну, звісно, фінансова розвідка США, ФБР - фраєра дешеві, от журнашлюшка козирєва отета сіла!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Sintez » 09 травня 2020, 21:25

M_M писав:
Sintez писав: А фіг його зна
Тобто Ви не знаєте напевно?
Чого?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13764
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення M_M » 09 травня 2020, 21:53

Sintez писав:
M_M писав: Тобто Ви не знаєте напевно?
Чого?
Про Остапа Вишню.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Sintez » 09 травня 2020, 23:00

M_M писав:
Sintez писав: Чого?
Про Остапа Вишню.
Я розумію, що не про Пушкіна. Чого саме я про Вишню не знаю напевне?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Mack Mack » 09 травня 2020, 23:09

главспец писав: Какие вопросы?! Естественно я, как придумавший эту схему, знаю и как её развалить. Но в первом приближении – придраться не к чему.
Да прям таки. Деформация полтитической ауры - это не политрепрессии. Цель политрепрессий - загнобить политоппонента с конечной целью получить политическую выгоду. А целью деформации политауры амерским субъектом имело целью срубить бабла. Что не дает Б права писать в этом случае "за политрепрессии". Только "защита чести :lol: , достоинства :facepalm2: и деловой (зачеркнуто) политической репутации. :pardon:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Sintez » 09 травня 2020, 23:12

Мрію побачити, як Тимошенко розорить притулятник.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Sintez » 09 травня 2020, 23:18

Все просто. Юля посилає накуй всіх завивал. І всьо. Тому що вони, як тут справедливо відмічали, ІМПОТЕНТИ. Просто і ясно - наxєр. Всьо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Vollmer » 09 травня 2020, 23:20

Mack Mack писав:
главспец писав: Какие вопросы?! Естественно я, как придумавший эту схему, знаю и как её развалить. Но в первом приближении – придраться не к чему.
Да прям таки. Деформация полтитической ауры - это не политрепрессии. Цель политрепрессий - загнобить политоппонента с конечной целью получить политическую выгоду. А целью деформации политауры амерским субъектом имело целью срубить бабла. Что не дает Б права писать в этом случае "за политрепрессии". Только "защита чести :lol: , достоинства :facepalm2: и деловой (зачеркнуто) политической репутации. :pardon:

Ну, да, Кушнарьов уже не подасть жодного позову.
Йому так деформували ауру, що вже назавжди.
Хоч і не з першого разу.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Mack Mack » 09 травня 2020, 23:20

Noex писав: Даааа абдельмахт повний. Ну, звісно, фінансова розвідка США, ФБР - фраєра дешеві, от журнашлюшка козирєва отета сіла!
А що, ці фраєра мали якісь стосунки при досодовому врегулюванні? Почитайте що таке досудове врегулювання. Там схема може бути зовсім проста. Я маю бабкі тут. Мій надійниї партнер по бізнесу/політиці у Америці. Йому знадобилися бабки (послуги) тут. А мені потрібно легалізувати свої. Друган поблікує якусь фігню про мене (за домовленістю), яка дуже просто спростовується, і йому прилітає претензія. Наші лоєри поспілкувалися і вирішили у досудовомк порядку закрити питання. Все - бабкі чисто та офіційно сплачені мені там. А я тут відповідно. Жодна Феміда не дочепиться.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення главспец » 09 травня 2020, 23:21

Mack Mack писав: Что не дает Б права писать в этом случае "за политрепрессии".
в моём, чисто теоретическом примере, А, в случае признания своей вины Б, пишет в декларацию то, что было выписано ею в предъяве. Хоть про лунный свет и телеграфные столбы.
Потому, как имеет место т.н. «притворное досудебное урегулирование». Тонкость в том, что суд предъяву (исковое заявление) с идиотскими или неубедительными требованиями просто бы не принял к рассмотрению.
Но так как суда не было...

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Mack Mack » 09 травня 2020, 23:21

Sintez писав: Мрію побачити, як Тимошенко розорить притулятник.
що таке притулятник?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13764
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення M_M » 09 травня 2020, 23:22

Sintez писав: Чого саме я про Вишню не знаю напевне?
Чи він жид-шинкарь.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Mack Mack » 09 травня 2020, 23:24

Vollmer писав: Ну, да, Кушнарьов уже не подасть жодного позову.
Йому так деформували ауру, що вже назавжди.
Хоч і не з першого разу.
Мля, прікінь, Лінкольн теж не подасть жалобу. Та й Гай Юлій Цезарь теж. Кашмар! :1:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Vollmer » 09 травня 2020, 23:26

Mack Mack писав:
Noex писав: Даааа абдельмахт повний. Ну, звісно, фінансова розвідка США, ФБР - фраєра дешеві, от журнашлюшка козирєва отета сіла!
А що, ці фраєра мали якісь стосунки при досодовому врегулюванні? Почитайте що таке досудове врегулювання. Там схема може бути зовсім проста. Я маю бабкі тут. Мій надійниї партнер по бізнесу/політиці у Америці. Йому знадобилися бабки (послуги) тут. А мені потрібно легалізувати свої. Друган поблікує якусь фігню про мене (за домовленістю), яка дуже просто спростовується, і йому прилітає претензія. Наші лоєри поспілкувалися і вирішили у досудовомк порядку закрити питання. Все - бабкі чисто та офіційно сплачені мені там. А я тут відповідно. Жодна Феміда не дочепиться.

Але є кілька дрібничок. :lol: :lol: :lol:
Качанівка, суддя Кірєєв, відеокамери, хоум-відео "із жизні Тимошенко" на всеукраїнських каналах, і ціла тічка найнятих за гроші Сірож, Тарасіків, і їм подібних. Все це - досить сильно видозмінює кросіву схему дружнього спілкування доєрів. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Досудова компенсація Юлі

Повідомлення Noex » 10 травня 2020, 00:01

Досудове врегулювання наслідків політичних репресій проходить за участю судді - це не податкові чи сімейні ітс суперечкі і тому смішними виглядають потуги закинути відмивання брудних грошей у таких досудових врегулюваннях за участю судді у США.

Відповісти