Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25449
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 23:56

Уточнююче питання. Тепер все людство буде сидіти вдома й ходити у намордниках до скінчання віків? Чи - дайте вгадаю! - доки видатний вірусолог/імунолог Б.Гейтс не вколе всім "вакцину"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7692
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Pestilence » 13 жовтня 2020, 23:59

Sintez писав: Я не заважаю комусь носити маску. Чи памперс. Якщо люди досі вірять телевізору та руководящєй лінії КПСС ВОЗ - флаг їм у руки. І шлангу в горло... А також красний галстук намордник, канєшно. Гілка аналітична, яка (а раптом!) може когось утримати від необдуманих дій.
Вы распространяете призыв совершить преступление против случайных людей, на основании того, что вы не верите во что-то там. Разносчик может просто не знать что он разносчик, и укоротить жизнь какому-то человеку.

Телевизор ни при чем, тем более я его не смотрю. У нас соседи уже болеют, и испытывать на прочность свое здоровье мне неохота. Каждую тварь в магазине без маски я сам тыкаю. Не нравятся меры предосторожности - приходи когда там такие же ослы без масок...кстати, я бы определил специальные места, где они могли бы кучковаться безнаказанно :rofl:
Например магазин только для белых без масок :good:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25449
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2020, 00:10

Pestilence писав:
Sintez писав: Я не заважаю комусь носити маску. Чи памперс. Якщо люди досі вірять телевізору та руководящєй лінії КПСС ВОЗ - флаг їм у руки. І шлангу в горло... А також красний галстук намордник, канєшно. Гілка аналітична, яка (а раптом!) може когось утримати від необдуманих дій.
Вы распространяете призыв совершить преступление против случайных людей, на основании того, что вы не верите во что-то там. Разносчик может просто не знать что он разносчик, и укоротить жизнь какому-то человеку.

Телевизор ни при чем, тем более я его не смотрю. У нас соседи уже болеют, и испытывать на прочность свое здоровье мне неохота. Каждую тварь в магазине без маски я сам тыкаю. Не нравятся меры предосторожности - приходи когда там такие же ослы без масок...кстати, я бы определил специальные места, где они могли бы кучковаться безнаказанно :rofl:
Например магазин только без масок :good:
Якщо у тебе паранойя, й мізантропія, при чому тут "вірус"?

Люди хворіли й регулярно мерли й рік тому, й десять років. Минулої зими я теж підхопив ГРВІ й досить тяжко його переніс. І що? Ми це вже кілька разів обсмоктали, не цікаво. Окрім того, хоч лусни, клятий Лука парадом і відсутністю карантину все "зіпсував". Як і шведи, падлюки, не мруть і всьо.

Нє, ну якщо хтось вірить "статистиці" - співчуваю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25449
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2020, 00:15

І BLM, да.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2735
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Саня » 14 жовтня 2020, 00:18

Sintez писав: Гілка аналітична, яка (а раптом!) може когось утримати від необдуманих дій.
Де аналітика? Від яких саме необдуманих дій утримати?
Sintez писав: Уточнююче питання. Тепер все людство буде сидіти вдома й ходити у намордниках до скінчання віків? Чи - дайте вгадаю! - доки видатний вірусолог/імунолог Б.Гейтс не вколе всім "вакцину"?
Що ти пропонуєш? Повторити те що було з "іспанкою"?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3575
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Babasha » 14 жовтня 2020, 00:33

Саня писав:
Sintez писав: Гілка аналітична, яка (а раптом!) може когось утримати від необдуманих дій.
Де аналітика? Від яких саме необдуманих дій утримати?
Sintez писав: Уточнююче питання. Тепер все людство буде сидіти вдома й ходити у намордниках до скінчання віків? Чи - дайте вгадаю! - доки видатний вірусолог/імунолог Б.Гейтс не вколе всім "вакцину"?
Що ти пропонуєш? Повторити те що було з "іспанкою"?
Маши, блдцъ, во сне руками - вот те синтезов совет!)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13778
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення M_M » 14 жовтня 2020, 00:38

Від вонючих мокрих масок і масової шизопараноїдальної інфекції помре величезна кількість людей.
Ця єретична "теза" звучить вже більше півроку. По факту - коли маски дійсно носили смертність та захворюваність ЗНИЗИЛИСЬ. Ці дані відкриті. Бо окрім ковіду є й інші інфекції. Побічний ефект.
Інша "теза" - пандемії кінець. По факту.... ага... черговий мільйон хворих за три дні. У деяких країнах вже ТРЕТЯ хвиля... Паніка зараз не серед населення, але у посадовців, бо економіка потребує рук...
Йде переформатування суспільства. Бо карантин - зовсім не найгірше, що може статися. А найгірше - колапс медицини. Після чого 2 відсотки смертності миттєво підскочать до 4 ... або 10,... Якщо перехворіють усі - то тільки від ковіду помруть сотні мільйонів людей. А ще одночасна хвороба паралізує транспорт, постачання, зупиняться електростанції. Буде голодомор світового рівня. І єретики, що допомогли розповсюдженню пандемвї, будуть, звісно, ні до чого.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення а баба галамага » 14 жовтня 2020, 07:21

Pestilence писав: Это полный преступный и агрессивный идиотизм, отрицать тот факт, что ношение маски может помочь не заразить какого-то хроника, которого смерть посрать отпустила, а его вирусом обчихали.

статистика по „двосторонніх пневмоніях“ і смертності від них до 2020 року і в 2020 році імєєцца?

завірена нотаріусом, істєствєнно.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення главспец » 14 жовтня 2020, 08:46

Sintez писав: Уточнююче питання. Тепер все людство буде сидіти вдома й ходити у намордниках до скінчання віків? Чи - дайте вгадаю! - доки видатний вірусолог/імунолог Б.Гейтс не вколе всім "вакцину"?
а ты, часом, не отрицаешь ли эффект презервативов в профилактие вен.болезней? Ну, обходилось же людство как-то без них, пока жыды не придумали. С конспирологической целью, естественно!

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Noex » 14 жовтня 2020, 08:48

Двостороння пневмонія така сама вірусна інфекція, як і корона, тому так само потребує маску. Все інше залежить від особливостей організму, та заперечувати користь носіння маски і для тебе і для оточуючих - глупо, навіть, за умов звичайного ГРВІ чи грипу. Все інше від лукавого.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25449
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2020, 09:00

Babasha писав:
Саня писав: Де аналітика? Від яких саме необдуманих дій утримати? Що ти пропонуєш? Повторити те що було з "іспанкою"?
Маши, блдцъ, во сне руками - вот те синтезов совет!)))
Не во снє, а якщо будеш задихатися. Але є й альтернатива - вставити у горло шланугу. Якщо облом руками махати.

А взагалі, є давня порада від лікаря Шаова, задооовго до цієї істерії написана:

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25449
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2020, 09:10

Саня писав: Де аналітика? Від яких саме необдуманих дій утримати?
Тут аналітика. Від дурних дій. Котрі зараз творяцця. Ти їх не бачиш? Вважаєш, що все нормально?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25449
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2020, 09:12

Саня писав: Що ти пропонуєш? Повторити те що було з "іспанкою"?
А ти був свідком? Ану розкажи, що тоді було. Подумаємо, повторювати чи ні
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25449
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2020, 09:17

M_M писав: Ця єретична "теза" звучить вже більше півроку. По факту - коли маски дійсно носили смертність та захворюваність ЗНИЗИЛИСЬ.
По факту, смертність знижуєцця, коли медики бастують. Але цей пофакт не афішуєцця, бо комерційно не вигідний. А шодо масок як розсадників інфекцій - цей простий пофакт є очевидним, хіба що міняти або прати її щогодини (але я щось не спостерігаю по смітниках куп викинутих використаних масок). . І почув я це від самого що не на є лікаря.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13778
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення M_M » 14 жовтня 2020, 09:28

Sintez писав: смертність знижуєцця, коли медики бастують.
А коли бастують водії знижується аварійність, ага...
Конкретні дані є? Чи знову ОБС, аби щось ляпнути?

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3575
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Babasha » 14 жовтня 2020, 09:32

В старикан то за ночь настрочил! И главное авторитетно, с сылочками на первоисточники... в ютупчике)))
Дядя, ты хоть дальше лавчонки у дома выходишь куда-нибудь? :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3575
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Babasha » 14 жовтня 2020, 09:39

Sintez писав:
Babasha писав:
Маши, блдцъ, во сне руками - вот те синтезов совет!)))
Не во снє, а якщо будеш задихатися. Але є й альтернатива - вставити у горло шланугу. Якщо облом руками махати.

А взагалі, є давня порада від лікаря Шаова, задооовго до цієї істерії написана:

А руками то зачем махать? И какой шланг альтернатива?! «Че ж звичайний ГРВI» - какое там задыхаться, а осложнения в виде пневмоний придумали жидо-массоны и троцкисты... Тебе не кажется, что ты несколько путаешься?! :rofl: Хотя о чем это я - так же сказали борцуны с глобалистами в ютупчике ;)
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7692
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Pestilence » 14 жовтня 2020, 10:49

Sintez писав: Люди хворіли й регулярно мерли й рік тому, й десять років. Минулої зими я теж підхопив ГРВІ й досить тяжко його переніс. І що? Ми це вже кілька разів обсмоктали, не цікаво. Окрім того, хоч лусни, клятий Лука парадом і відсутністю карантину все "зіпсував". Як і шведи, падлюки, не мруть і всьо.

Нє, ну якщо хтось вірить "статистиці" - співчуваю.
Мне все равно что происходит с посторонними. Есть статистика что некоторые умирают, покатавшись на крыше электропоезда. Меня волнует мое здоровье, чтобы носитель не разбрасывал на меня свои сопли. А что до луки...я знаю что у тебя нездоровая тяга к кровавым тиранам, это не новость. Его статистика тебе милее, ей можно верить. Вроде как уже скоро 1% заболевших в Беларуси....,больше на душу населения чем у нас. И смертей на душу населения у них больше в 8 раз примерно

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25449
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2020, 10:53

Із іншої теми, щоб не офтопити.
главспец писав:
Sintez писав:

Ти совєщяєшся із вонючими особями?

Нє, ну із бомжами я не цілуюся, напримєр, але просто тому що від них реально тхне й вони нехтують загальноприйнятими правилами гігієни. А з мужиками як здоровкався за руку, так і здоровкаюся. Окрім декотрих, котрих нещодавно накрила "вірусна" шизопаранойя. Щодо поту - кожна людина має за день хоча б раз пропотіти, щоб із організму вивести зайві шлаки. Але це інша тема.

Да, і з жінками цілуюся, при нагоді, хоча з чужими й без фанатизму, щоб їхні мужики не ревнували. :)
тебе никогда не доводилось общаться с людьми, вполне успешными, но не особо заморачивающимися гигиеной? В принципе, это их право не мыться, но и моё право - отойти на пару шагов.

Здоровкаешся? Здоровкайся, если приятно. У тех мужиков руки не потеют? А у тебя?

Кста, а в чём прикол, ну необходимость «здоровканья», кроме обюычая? Кивнуть недостаточно?
Ой, з ким тільки не доводилося. І де мене не носило... Правда, я не маю критерію "успішності". Діоген був успішним? Чи Христос?

Миття й здоровкання - питання смаку. Мені це приємно.
А оті "успішні" вонючки намордники носять?

До речі, ти знаєш, що в нормі у людини всередині кілограми мікрофлори, тобто мікробів?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення главспец » 14 жовтня 2020, 10:56

Sintez писав: До речі, ти знаєш, що в нормі у людини всередині кілограми мікрофлори, тобто мікробів?
это повод ими добровольно обмениваться?!

Відповісти