КСУ на вихід?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення главспец » 01 листопада 2020, 18:35

Noex писав:
главспец писав: А разве решение не должно быть исключительно и безоговорочно правосудным?
Справа в тому, що будь-яке рішення буде безумовно правосудне, бо ані обговоренню, ані скасуванню не підлягає на відміну від особистого здоров'я :cray:
так «незалежний» КС должен руководствоваться заботой о собственном здоровье, и не заморачиваться правосудием?
Вот так номер...

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 01 листопада 2020, 19:20

Він має робити, що винен і буде, як воно буде... Ще не разу не було так, щоб ніяк не було. :smoke:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 01 листопада 2020, 19:31

Та більше дивує бездіяльність що бариги, що зелених, адже за більш, як рік часу можна було виправити всі недолугості та усунути чи то регламентні, чи то інші порушення та невідповідності :smoke:

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення stan700 » 01 листопада 2020, 19:36

главспец писав: и не заморачиваться правосудием?
Вот так номер...
правосудием занимается суд.
а КС занимается колизиями несоотвествия принятіх предстаниками народу (нардепами ВР) дурниць на відповідність до дурниці під назвою Констітуція УССР

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення oven » 02 листопада 2020, 09:12

Noex писав: На сьогодняшній день ця земля вважається подарованою, але як вносити у декларацію то чого немає в кадастрі я особисто не маю зеленого уявлення.

А тепер скажіть: - це тягне на розпуск всього складу КСУ?
Оглядаючись на те, що Крим анексовано у 2014-му році, сам факт купівлі нерухомості у окупанта в 2018му - це негативний факт. Так, він не підлягає кримінальному звинуваченню. Але в сукупності з неможливістю задекларувати цю нерухомісь, про яку Тупицький апріорі не міг не знати, говорить про те, що він свідомо йшов на порушення закону. Ну і квіточка на тортик - відміна закону, за який і розгорілась вся ця ватра. Моя логіка зрозуміла?
Тепер питання до вас - чи може бути навіть простим суддею в Україні людина, що свідомо йшла на порушення закону?
Про КС я вже навіть не піднімаю мову. :drag:
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Sintez » 02 листопада 2020, 09:21

Noex писав: иправити всі недолугості та усунути чи то регламентні, чи то інші порушення та невідповідності
А хто сказав, що ці "недолугості, порушення й невідповідності" їх не влаштовують і не створені спеціально?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 02 листопада 2020, 09:40

oven писав: сам факт купівлі нерухомості у окупанта в 2018му - це негативний факт
В тому то і справа, що у 2018 році ніхто нічого не купував, а знайшли невідповідність кадастру. Знайшов сусід, коли розбудовував свою земельну дільницю і вирішів її переміряти. Сплила та сотка землі, яку тре було унормувати. Склали договір і оформили її, хоча по факту вона від початку була куплена разом із усією ділянкою і ще до анексії. Тому ніхто не купував і не продавав у 2018 року ніякої землі.

«Схеми» розшукали продавця ділянки. Володимир Рисятов повідомив, що Олександр Тупицький його сусід у Кореїзі – їхні вілли розташовані поруч. «Неправильно були розмежовані ділянки», – розповів Рисятов.
«Там ніякого продажу, нічого там не було. Продаж-то ми оформили договором, але ця земля була не моя. Ось так я скажу», – розповів він.

Не змушуйте мене захищати людину, яка мені особисто не симпатична, але навішувати всіх собак на неї, бо ОБС та не подобається рішення суду - не правильно.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3569
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Babasha » 02 листопада 2020, 10:43

Noex писав:
oven писав: сам факт купівлі нерухомості у окупанта в 2018му - це негативний факт
В тому то і справа, що у 2018 році ніхто нічого не купував, а знайшли невідповідність кадастру. Знайшов сусід, коли розбудовував свою земельну дільницю і вирішів її переміряти. Сплила та сотка землі, яку тре було унормувати. Склали договір і оформили її, хоча по факту вона від початку була куплена разом із усією ділянкою і ще до анексії. Тому ніхто не купував і не продавав у 2018 року ніякої землі.

«Схеми» розшукали продавця ділянки. Володимир Рисятов повідомив, що Олександр Тупицький його сусід у Кореїзі – їхні вілли розташовані поруч. «Неправильно були розмежовані ділянки», – розповів Рисятов.
«Там ніякого продажу, нічого там не було. Продаж-то ми оформили договором, але ця земля була не моя. Ось так я скажу», – розповів він.

Не змушуйте мене захищати людину, яка мені особисто не симпатична, але навішувати всіх собак на неї, бо ОБС та не подобається рішення суду - не правильно.
Дружище... твоего "подзащитного" распять хотят СОВСЕМ не за эту горемычную сотку... как бы ты не пытался "отбелить" его за плаченые тебе порошками серебрянки :(
Хотя "їхні вілли розташовані поруч" - отдельно доставляет ;)
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 02 листопада 2020, 11:01

Babasha писав: за плаченые тебе порошками серебрянки
Сцуко - де?! Піду заберу! Чи ти вже стирив? Га?! В очі дивитися!
Babasha писав: Хотя "їхні вілли
То тебе вілли муляють? Піди до свого другана кривавого ахмєтки і посци на його хатинку.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення DSMechanic » 02 листопада 2020, 11:32

oven писав: сам факт купівлі нерухомості у окупанта в 2018му
Не так. окупанти домалювали йому цю сотку. нічого не мінялось, просто інши вимірювання.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення DSMechanic » 02 листопада 2020, 11:33

А хто такий Кукарека? Щось на слуху, але не пам'ятаю чим прославився.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3569
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Babasha » 02 листопада 2020, 11:39

Noex писав:
Babasha писав: за плаченые тебе порошками серебрянки
Сцуко - де?! Піду заберу! Чи ти вже стирив? Га?! В очі дивитися!
Babasha писав: Хотя "їхні вілли
То тебе вілли муляють? Піди до свого другана кривавого ахмєтки і посци на його хатинку.
Шо Петин-петушок раскукореколся? Подгорело, вскрылся консерва! Иди дунь в залупу кураторам своим и вперед волать "АРМОВИР-СОТКА-СОТКА-СОТКА" :bye:
Защитнички КСУ хреновы)))
Вкладення
03.02.20116-1.jpg
03.02.20116-1.jpg (132.73 Кіб) Переглянуто 1113 разів
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 02 листопада 2020, 11:53

Дебіл ахмєткін, раз бачив срібники то ти їх і закрисів, бо більше після тебе їх ніхто не бачив. Що щуряка, правда очі плющіть?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 02 листопада 2020, 12:18

Віталій Портников: Зеленський робить крок до диктатури

Спроба президента розпустити Конституційний суд у порушення Основного закону країни - демонстрація готовності глави держави до встановлення авторитарного правління за російським чи білоруським зразком
Втім, тут я навіть погарячкував. Коли в умовах гострого силового протистояння з депутатським корпусом у 1993 році президент Росії Борис Єльцин пішов на конфлікт з Конституційним судом, він лише призупинив його роботу до ухвалення нового Основного закону країни. Навіть в тих умовах, коли по будівлі парламенту Росії прямою наводкою стріляли танки, Єльцин навіть не припускав можливості звільнити суддів Конституційного суду. А Зеленський припустив, браво!https://espreso.tv/article/2020/10/30/v ... _dyktatury

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3569
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Babasha » 02 листопада 2020, 12:51

Noex писав: Дебіл ахмєткін, раз бачив срібники то ти їх і закрисів, бо більше після тебе їх ніхто не бачив. Що щуряка, правда очі плющіть?
Та нет дружище судя по тому как ты на серебрянки "возбудился" и как за "крыс" заговорил... Твоя тематика ;) Шо "на вору и шапка горит"?!
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3569
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Babasha » 02 листопада 2020, 12:54

Noex писав: Віталій Портников: Зеленський робить крок до диктатури

Спроба президента розпустити Конституційний суд у порушення Основного закону країни - демонстрація готовності глави держави до встановлення авторитарного правління за російським чи білоруським зразком
Втім, тут я навіть погарячкував. Коли в умовах гострого силового протистояння з депутатським корпусом у 1993 році президент Росії Борис Єльцин пішов на конфлікт з Конституційним судом, він лише призупинив його роботу до ухвалення нового Основного закону країни. Навіть в тих умовах, коли по будівлі парламенту Росії прямою наводкою стріляли танки, Єльцин навіть не припускав можливості звільнити суддів Конституційного суду. А Зеленський припустив, браво!
Бозизтымой! Какие законопослушные ревнители конституции вокруг... Я так понимаю до последнего будете защищать основное право "СВОИМ - ВСЕ, ОСТАЛЬНЫМ - ЗАКОН" :bye:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 02 листопада 2020, 13:17

Чому ми такі бідні? Бо дурні!
Коли на виборах криком кричиш - СХАМЕНІТЬСЯ, подумайте кого обираєте!
Подумали, бля! Не зек, так барига, не барига так клоун! А сидячі глибоко у дупі нічого ліпшого за закреп придумати не в змозі... А там крива вивезе!
:snooks: Не вивезе, приведе до чергової руїни, як вже не раз приводила ...

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3569
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Babasha » 02 листопада 2020, 13:46

Noex писав: Чому ми такі бідні? Бо дурні!
Коли на виборах криком кричиш - СХАМЕНІТЬСЯ, подумайте кого обираєте!
Подумали, бля! Не зек, так барига, не барига так клоун! А сидячі глибоко у дупі нічого ліпшого за закреп придумати не в змозі... А там крива вивезе!
:snooks: Не вивезе, приведе до чергової руїни, як вже не раз приводила ...
А чего вы такие бедные, если такие УМНЫЕ?!
Где ваши варианты НЕбарыг, НЕзеков и НЕклоунов?! Был на прошлом ДД один персонаж - года три-четыре рассказывал, что работает над одним кандидатом и вот этот его тайный кандидат это прямо ВАУ-и-СУПЕР! На выходе пшик с сыночком директора колхоза))) Да, будь он хоть 100500 раз самый честный и нарядный - кто за него проголосует кроме их села то? :fool:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 02 листопада 2020, 14:18

Мій варіант за 10 років незмінний - Тимошенко.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13754
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення M_M » 02 листопада 2020, 14:25

Noex писав: Мій варіант за 10 років незмінний - Тимошенко.
З Ляшком?

Відповісти