Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 серпня 2023, 20:49

Olga писав:
Sintez писав: Звичайно лікарям було дуже важко. Зокрема тому, що тут був потрібен не терапевт, а психіатр.
всі лікарі дурні, один ти і твої однодумці - розумні. Це ж ясно, як божий день.
Лікарі не дурні. Принаймні більшість. Просто вони погодилися й прийняли цю секту як роботу й спосіб життя. Цілком щиро вважаючи, що принесуть користь. Так і БУЛО. Але світ змінився...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 10 серпня 2023, 20:52

Sintez писав:
Olga писав: Нічого, я бачила Рембо в свій час, він теж на величезнім авто ніби всіх на місце ставив)
ОК, кіно керує світом і його ідеями, чом ні.
О! І той же Ленін, гад, знав це хз коли!

Ну так а я Вам про що? Народ виходить на вулицю, бо бачив "революцію" у кіно. Ці бачили "конвой" - зробили. А те, що треба утворити НОВІ органи управління, реально міняти щось, творити НОВЕ - те народ не вміє, бо у кіно цьому не вчили. Точно так же народ ЗОМБОВАНИЙ "вірусними" фільмами-катастрофами, льогко купився на "вірусну" аферу. А яке же інакше? У кіно ж показували!
А профспілки, і той довгий, з листопада по лютий - страйк, який створили водії приміських автобусів у Торонто, поки не добилися, що їм підвищили їх зарплатню - то було що? За яким фільмом?

А, соррі-соррі - то світове глобалізаційне кодло найняло Маркса, і він їм нарадив про це у своїх творах.

Щоб вони не брали владу у свої руки, а просто вимагали таким чином щось.

Так?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 серпня 2023, 20:53

Olga писав: російською почала думати. "Уволь" тобто хочу написати.
Як то буде українською?..
Буквальний переклад не годицця. Тут можна залишити російське слово.

Я начебто й не неволю. :pardon:

Розумію, те що я пишу - читати дико іноді. Мені теж було дико, я попервах гнав "єретичні" думки геть. Перелом стався навіть до короношизи, у 2017, коли я зіткунвся з онкологією у якості пацієнта. І зрозумів, що живим вона мене не випустить. Тому втік. Але це вже інша історія...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 серпня 2023, 20:57

Olga писав:
Sintez писав: О! І той же Ленін, гад, знав це хз коли!

Ну так а я Вам про що? Народ виходить на вулицю, бо бачив "революцію" у кіно. Ці бачили "конвой" - зробили. А те, що треба утворити НОВІ органи управління, реально міняти щось, творити НОВЕ - те народ не вміє, бо у кіно цьому не вчили. Точно так же народ ЗОМБОВАНИЙ "вірусними" фільмами-катастрофами, льогко купився на "вірусну" аферу. А яке же інакше? У кіно ж показували!
А профспілки, і той довгий, з листопада по лютий - страйк, який створили водії приміських автобусів у Торонто, поки не добилися, що їм підвищили їх зарплатню - то було що? За яким фільмом?

А, соррі-соррі - то світове глобалізаційне кодло найняло Маркса, і він їм нарадив про це у своїх творах.

Щоб вони не брали владу у свої руки, а просто вимагали таким чином щось.

Так?
Найстаріше що я пам"ятаю - це у Джека Лондона була повість про величезний загальний страйк, нажаль назву я вже забув, а шукати лінь. Чиста фантастика, абсолютно нереальна. Тоді кіно мабуть ще не було, ідеї сипали у книжки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 10 серпня 2023, 20:59

Sintez писав:
Olga писав: російською почала думати. "Уволь" тобто хочу написати.
Як то буде українською?..
Буквальний переклад не годицця. Тут можна залишити російське слово.

Я начебто й не неволю. :pardon:

Розумію, те що я пишу - читати дико іноді. Мені теж було дико, я попервах гнав "єретичні" думки геть. Перелом стався навіть до короношизи, у 2017, коли я зіткунвся з онкологією у якості пацієнта. І зрозумів, що живим вона мене не випустить. Тому втік. Але це вже інша історія...
я не лікар, але твітер повен учасниками, що іменують себе Cancer Survivor - і це дуже тішить...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 10 серпня 2023, 21:01

Sintez писав:
Olga писав: А профспілки, і той довгий, з листопада по лютий - страйк, який створили водії приміських автобусів у Торонто, поки не добилися, що їм підвищили їх зарплатню - то було що? За яким фільмом?

А, соррі-соррі - то світове глобалізаційне кодло найняло Маркса, і він їм нарадив про це у своїх творах.

Щоб вони не брали владу у свої руки, а просто вимагали таким чином щось.

Так?
Найстаріше що я пам"ятаю - це у Джека Лондона була повість про величезний загальний страйк, нажаль назву я вже забув, а шукати лінь. Чиста фантастика, абсолютно нереальна. Тоді кіно мабуть ще не було, ідеї сипали у книжки.
Зображення

Дідусі-рабини Маркса керують світом...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 10 серпня 2023, 21:07

Olga писав: Питання: якої хороби я маю вірити саме тобі, а не їй і всім іншим?
Довести, що анонім бреше, неможливо. Бо це автоматично призводить до деанонімізації. Чим єретик і користується. Постійно. Навіть у випадку прямого тицяння рилом у брехню. Бо він ніколи не бреше (аксіома). :lol:

:pop:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 серпня 2023, 21:34

Olga писав:
Sintez писав: Буквальний переклад не годицця. Тут можна залишити російське слово.

Я начебто й не неволю. :pardon:

Розумію, те що я пишу - читати дико іноді. Мені теж було дико, я попервах гнав "єретичні" думки геть. Перелом стався навіть до короношизи, у 2017, коли я зіткунвся з онкологією у якості пацієнта. І зрозумів, що живим вона мене не випустить. Тому втік. Але це вже інша історія...
я не лікар, але твітер повен учасниками, що іменують себе Cancer Survivor - і це дуже тішить...
Ця самоназва перекладаєцця як "Раковий виживальник"? Мені вона не подобається. Рак був епізодом, причини усунено, висновки зроблені, обережність звичайно посилена, але ні до яких "виживальників" я не належу. Я ЖИВУ, а не ВИЖИВАЮ, Це геть різні речі. Із онкологами можна лише "виживати". Повернутися до ЖИТТЯ не дадуть. Бо причин не усувають і процес не зупиняють.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 серпня 2023, 21:36

Olga писав:
Sintez писав: Найстаріше що я пам"ятаю - це у Джека Лондона була повість про величезний загальний страйк, нажаль назву я вже забув, а шукати лінь. Чиста фантастика, абсолютно нереальна. Тоді кіно мабуть ще не було, ідеї сипали у книжки.
Зображення

Дідусі-рабини Маркса керують світом...
:pardon: Дякую, до речі. Я цього не знав.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 серпня 2023, 21:39

M_M писав: Довести
Практика показує, що довести щось віруючим неможливо. Тому задача така не стоїть. Інформація подаєцця as is, вірити їй чи ні - справа читача.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 серпня 2023, 21:40

Sintez писав:
M_M писав: Довести
Практика показує, що довести щось віруючим неможливо. Тому задача така не стоїть. Інформація подаєцця as is, вірити їй чи ні - справа читача.
До речі, так воно практично кругом, просто я чесно про це кажу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 10 серпня 2023, 22:27

Sintez писав: Інформація подаєцця as is, вірити їй чи ні - справа читача.
нічого подібного. Всі світлі люди в моєму житті з дитинства завойовували мою довіру лише доводячи кожну з запропонованих ними теорем. Так, щоб я зрозуміла це від самого початку до кінця. Почасти це могло бути кілька сторінок мілким шрифтом. Про щось інше не могло бути і мови. Ми не рухались вперед, поки все не буде доведено.

Будь-яка інша інформація - це бульварне чтиво.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 10 серпня 2023, 23:05

Sintez писав: просто я чесно
Та про це й мова. Чесно-чесно. Чесніше не буває :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 10 серпня 2023, 23:11

Sintez писав: Рак був епізодом,
Рак - то все вигадки мафії. Пташина фігня. Ніякого раку не існує.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2734
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 10 серпня 2023, 23:12

Sintez писав: Практика показує, що довести щось віруючим неможливо. Тому задача така не стоїть. Інформація подаєцця as is, вірити їй чи ні - справа читача.
Особливо коли той хто намагається щось довести є фанатиком екзотичного культу і сипле направо і наліво цитатами, яких сам не розуміє, а саме поняття інформації у нього розуміється у екзотичному контексті.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 11 серпня 2023, 02:32

Sintez писав: І розмірена мірою.
...і якою мірою міряєте, такою і вам буде відміряно (Матвія 7:2)

Секта, геть бере біблійні монотонні красиві фрази...

А вони мали з того якийсь зиск? (повернімось до Маркса)

Для початку, книги (хто дозволив називати цим словом що попало?)

Зображення

чим довше - тим дорожче, аякже.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 11 серпня 2023, 03:13

окрім того, в силу певної популярності це була ще одна галузка мразотної рос. пропагандистської машини, що теж, ясно що, приносило копієчку:

Зображення

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 11 серпня 2023, 03:58

КОБівець з Канади: http://www.kpe.ru/tvorchestvo/poeziya/1 ... emokratyei

Це його, мабуть, Синтез начитався... Щодо Канади.

Бідна людина. Почувається тут як серед чужих...


Скопіюю, бо мабуть забанено в Україні, бо як же таке не забанити.
СпойлерРозкрити
Стихи нашего соратника Бондарика Валерия Владимировича, проживающего сегодня в Канаде, в городе Эдмонтоне.

редакция сайта

Контуженные демократией

Вы демократией –
контуженные.
В итоге ложью сознания
у вас «отутюженные»…

Вы внешностью похожи –
на людей!
Но души ваши в «плен»
взял себе «Злодей»…

С правдой – вы не дружите,
Вы – обману служите!
Вы – вперед не идёте!
Вы – по кругу кружите…

В итоге демократической –
контузии,
У вас произошли,
моральные диффузии…

Контуженные демократией
совесть потеряли!
И полноценной жизнью
уже жить перестали!...


Пора!

Разложен повсеместно –
госаппарат!
Быть купленным иль продажным,
почти каждый рад…

«Пересобирать» страну,
наступит время!
Неолиберальное,
нужно сбросить бремя!

Нужно строить новую,
социально-экономическую политику!
И не обращать внимание,
на западную критику!

Тяжелая сверхсложная,
стоит задача!
Решить её – страну спасти
и никак иначе!

Варваризацию общества
пора прекращать!
Жизнь новую, здоровую
нужно начинать!



Ядерные «птицы»

Ядерные силы -
вот главная защита!
Без них Россия будет,
увы, увы, - разбита...

Ядерная мощь,
тем щитом является,
Благодаря которому,
Россия сохраняется!

Русские пространства,
чужим не достанутся,
Если силы ядерные,
в России останутся!

Науки достижения,
нужно развивать!
Чтоб ядерные силы
ими укреплять!

Ядерные «птицы»
должны быть в стране!
Чтоб вражеские силы
не вошли из вне!!!



Призыв (чужбина)

К сердцам и душам вашим
хочу я достучаться.
С просьбой — не спешите
чтоб с Родиной расстаться!

Родину оставить,
взываю — не спешить!
Ведь на чужбине будете
среди чужих вы жить!

Чужие и чужое,
вас будет окружать.
И станете душою,
и сердцем — вы страдать!

Знайте, что чужбина
собой вас «поглотит»!
И в рабов молчание,
в итоге превратит...

Вам чужбина станет,
духовною тюрьмой!
И сердце с душой будут,
всегда хотеть домой!!!



Этот День Победы
Этот День Победы порохом пропах,
Но опозорить хочет его ныне враг!
Сапогом – копытом, на площади Победы
Хочет встать, и о Героях память,
Этим растоптать!

Предки наши нечисть фашистскую разбили!
Но ныне её НАТОвские силы заменили…
НАТОвская свора льёт невинных кровь
И подчинить весь мир себе стремится вновь.
Да здравствует Победа Правды, Справедливости!
Которая от фашистской нечисти сумела мир спасти.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 11 серпня 2023, 04:44

ті, що тут опинялися, вже у віці, і не могли найти собі ніякої іншої духовної їжі, окрім рос. тв - еталонні його жертви...

Синтез, у порівнянні, сама мудрість і кмітливість. Йому просто бракувало освіти. А гола самоосвіта не завжди до добра доводить...
Особливо в часи, коли суспільство на переломі, і ваги набирають Чумаки з святою водою, та Петрови з жизнєрєчєнієм.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 11 серпня 2023, 05:37

там відео є, про того Петрова...

Хвалиться, что читати почав до школи. Що такий розумний був, що збирався в МГУ на фізико-математичний факультет - але був в такій бідній сім'ї, що довелося піти у армію.

Синтезе, шляхетна людина не хвалитиметься, не говоритиме сама про себе ось так.

Ну ти даєш.

Далі я дивитися не змогла.

Інструмент пустої хвальковитості і брехні тобі твій генерал вручив...

Відповісти