Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 12 серпня 2023, 19:10

Sintez писав: Дуже багато дурні виникло дуже давно
Иван Тургенев

Дурак (Стихотворение в прозе)

Жил-был на свете дурак. Долгое время он жил припеваючи; но понемногу стали доходить до него слухи, что он всюду слывет за безмозглого пошлеца. Смутился дурак и начал печалиться о том, как бы прекратить те неприятные слухи? Внезапная мысль озарила наконец его темный умишко… И он, нимало не медля, привел ее в исполнение. Встретился ему на улице знакомый — и принялся хвалить известного живописца…— Помилуйте! — воскликнул дурак. — Живописец этот давно сдан в архив… Вы этого не знаете? Я от вас этого не ожидал… Вы — отсталый человек. Знакомый испугался — и тотчас согласился с дураком.— Какую прекрасную книгу я прочел сегодня! — говорил ему другой знакомый.— Помилуйте! — воскликнул дурак. — Как вам не стыдно? Никуда эта книга не годится; все на нее давно махнули рукою. Вы этого не знаете? Вы — отсталый человек. И этот знакомый испугался — и согласился с дураком.— Что за чудесный человек мой друг N. N.! — говорил дураку третий знакомый. — Вот истинно благородное существо! — Помилуйте! — воскликнул дурак. — N. N. — заведомый подлец! Родню всю ограбил. Кто ж этого не знает? Вы — отсталый человек! Третий знакомый тоже испугался — и согласился с дураком, отступился от друга. И кого бы, что бы ни хвалили при дураке — у него на всё была одна отповедь. Разве иногда прибавит с укоризной: — А вы всё еще верите в авторитеты? — Злюка! Желчевик! — начинали толковать о дураке его знакомые. — Но какая голова! — И какой язык! — прибавляли другие. — О, да он талант! Кончилось тем, что издатель одной газеты предложил дураку заведовать у него критическим отделом. И дурак стал критиковать всё и всех, нисколько не меняя ни манеры своей, ни своих восклицаний. Теперь он, кричавший некогда против авторитетов, — сам авторитет — и юноши перед ним благоговеют и боятся его. Да и как им быть, бедным юношам? Хоть и не следует, вообще говоря, благоговеть… но тут, поди, не возблагоговей — в отсталые люди попадаешь! Житье дуракам между трусами.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 21:52

А от Арестович - він доморощений філософ чи ні? Чи взагалі не філософ, а так, попісять вийшов?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 12 серпня 2023, 23:56

Не бачите паралелі :pardon:
Sintez писав: Так, я не потрапляв у критичний стан. Це погано?
У якомусь сенсі - так. Мали б досвід, аналогічний досвіду з раком, і не поширювали б дурню.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 13 серпня 2023, 00:00

Sintez писав: доморощений філософ чи ні?
Страшного слова "агностик" не лякається :blush2:

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 13 серпня 2023, 00:05

Sintez писав: А от Арестович - він доморощений філософ чи ні? Чи взагалі не філософ, а так, попісять вийшов?
психолог, як на мене. Не доморощений. Романенко - просто хороший хлопець. Дацюк - професійний філософ, середньої руки.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 серпня 2023, 17:37

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 серпня 2023, 13:19


ГАЙДАЙ: Власть ПРОВАЛИАСЬ. Россия ГОТОВИТ НОВУЮ АГРЕССИЮ. Запад НЕ ПОМОЖЕТ. Один ШАНС ЭТО ОСТАНОВИТЬ

164 466 просмотров 15 авг. 2023 г. #Сейчас #гайдай #войнаукраина
Почему Запад склоняет Украину к переговорам с РФ? Нужно ли во время войны менять Кабинет министров? Поможет ли Украине смена военкомов? Известный политтехнолог Сергей Гайдай ответил на актуальные вопросы "Сейчас".

0:00 Интервью с Сергеем Гайдаем для канала "Сейчас"
1:03 Запад пытается заставить Украину пойти на переговоры с РФ
7:16 Шмыгаль и Гетманцев развалили экономику Украины
19:27 Военкомов нужно отправить на фронт
28:46 Патриоты - это критики власти
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 серпня 2023, 13:23

M_M писав: Не бачите паралелі :pardon:
Sintez писав: Так, я не потрапляв у критичний стан. Це погано?
У якомусь сенсі - так. Мали б досвід, аналогічний досвіду з раком, і не поширювали б дурню.
Які паралелі?

Досвід справді дуже подібний, але у випадку із раком я попервах ледь не купився на казки онкологів, а про короношизу мені було ясно іще до реального старту повномасштабної шизи. Саме тоді, коли я процитував старий анекдот про гусіную ...ню. Все підтвердилося. Просто зараз вам слід мати мужність й визнати помилку. Ну це якщо вона є.

А досвід... у всіх нас він різний. Зокрема й щодо здоров'я. ПИтання у тому, вчить від чомусь чи ні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 серпня 2023, 13:34

M_M писав:
Sintez писав: доморощений філософ чи ні?
Страшного слова "агностик" не лякається :blush2:
Olga писав:
Sintez писав: А от Арестович - він доморощений філософ чи ні? Чи взагалі не філософ, а так, попісять вийшов?
психолог, як на мене. Не доморощений. Романенко - просто хороший хлопець. Дацюк - професійний філософ, середньої руки.
А яким чином визначається "професійність"? Наявністю диплома? Чи стажем роботи у якомусь інституті філософії?

Так, Арестович знає чимало красивих слів. Як і Дацюк, і Романенко. Але чи досить цього? При всій особистій симпатії я маю сумніви. Але у мене вони геть інші, аніж у "патріотів".
Напримєр, захоплення Олексія Стругацькими. У їхніх творах є ОПИСИ "Світу полудня", але аж ніяк немає хоча б приблизних натяків на те, ЯК його той "світ" побудувати. Добре, що він поважає Хайнлайна. Але у того теж немає відповідей. Той же "Зоряний десант", котрий Арестович нещодавно озвучив у книгу, не дає реальних відповідей. Влада ветеранів? Це називаєцця хунта. А вони знають, як керувати суспільством? Реальний досвід показує, що за хунтами завжди стирчать вуха чиїсь.

Немає у них системи. Добрі наміри - це ще не все. Потрібні правильно посталені актуальні питання й правильні відповіді на них. Із усим цим дуже слабко.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2734
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 16 серпня 2023, 15:52

Sintez писав: А яким чином визначається "професійність"? Наявністю диплома? Чи стажем роботи у якомусь інституті філософії?
Професіоналом у будь якій сфері є той, хто цим займається за гроші. Якщо ж діяльність не за гроші, то це аматор з фаховою освітою. Все.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 16 серпня 2023, 16:09

Sintez писав: А вони знають, як керувати суспільством?
Поділитесь своїм рецептом?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 16 серпня 2023, 16:19

Sintez писав: Все підтвердилося.
Що підтвердилося? 7 мільйонів вкорочених життів, 600+ мільйонів зареєстрованих випадків захворювання, відповідно мільярди втрачених "трудоднів" термінологією совка. Десятки мільйонів людей, що одужали частково.
Ага, зовсім не варта уваги подія.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2734
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 16 серпня 2023, 16:26

Він бреше, як завжди, у наївній надії що хтось повірить.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 серпня 2023, 17:03

Саня писав:
Sintez писав: А яким чином визначається "професійність"? Наявністю диплома? Чи стажем роботи у якомусь інституті філософії?
Професіоналом у будь якій сфері є той, хто цим займається за гроші. Якщо ж діяльність не за гроші, то це аматор з фаховою освітою. Все.
Космічного масштабу...

Хто платив Аристотелю, Платону, Сенеці, Ісусу, Магомету? Іншим?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 16 серпня 2023, 17:25

щодо Арістотеля, як вихователь та вчитель юного Олександра, він мав доволі непогану оплату від тодішнього царя Македонії,
і взагалі, від самого дитинства до старості, м`яко кажучи, не бідкався
Платон походив з аристократичної родини, з грошима не мав проблем, до того ж, його філософська діяльність оплачувалась державою
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 серпня 2023, 17:27

M_M писав:
Sintez писав: Все підтвердилося.
Що підтвердилося? 7 мільйонів вкорочених життів, 600+ мільйонів зареєстрованих випадків захворювання, відповідно мільярди втрачених "трудоднів" термінологією совка. Десятки мільйонів людей, що одужали частково.
Ага, зовсім не варта уваги подія.
Так, угробили чимало людей. І за це, надіюся, винні понесуть відповідальність.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 16 серпня 2023, 17:28

Sintez писав: Так, Арестович знає чимало красивих слів. Як і Дацюк, і Романенко. Але чи досить цього? При всій особистій симпатії я маю сумніви.
іноді, після "проповідей" Арестовича, в мене виникає відчуття, шо об`ївся солодкої вати та напився патоки
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 серпня 2023, 17:31

rad писав: щодо Арістотеля, як вихователь та вчитель юного Олександра, він мав доволі непогану оплату від тодішнього царя Македонії,
і взагалі, від самого дитинства до старості, м`яко кажучи, не бідкався
Платон походив з аристократичної родини, з грошима не мав проблем, до того ж, його філософська діяльність оплачувалась державою
Ну так і я можу сказати, що моя філософська діяльність добре оплачуєцця.

Я вже мовчу про пенсіонерів - кожен філософ, державою фінансований... Правда слабенько. Яка філософія, така й оплата, мабуть.

А Ісус? Він не філософ був?

Не критерій, коротше.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 серпня 2023, 17:34

M_M писав:
Sintez писав: А вони знають, як керувати суспільством?
Поділитесь своїм рецептом?
Я поки що спостерігаю чуже управління. Так що можу лише їхнім рецептом поділитися: "знайди стадо баранів і паси". Принаймні так зараз робиться. Із варіаціями, на чому пасти конкретних баранів - на скрєпах, на шароварах, на вірусах...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 серпня 2023, 18:02

Звичайно ж, найуніверсальніший і найрозповсюдженіший інструмент для випасання баранів - це гроші. Наймогутніший ідол-божество.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти