Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 22 листопада 2023, 01:26

не зовсім,
тоді справді було десь далеко, життя котилося кудись донизу, але стрілянини тут не чутно
на днях малий не пішов у садочок, взяв до себе,
після обіду перед сном взяли читати книжку, і тут - повітряна тривога, він підхопився, а потім "То росіяни на нас напали!"
і кожного ранку перед тим як здати, питаю у виховатилів як швидко діточок з кроваток в укриття відведуть?
та і загиблих і поранених стільки не везли
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 22 листопада 2023, 04:40

Sintez писав: Якщо сприймати слова як шум, то й справді різниці ніякої. Тоді й Горбі - нічогенький спікер. Без бамажки ж! А що і без сенсу - та пофігу. Кого він, той сенс, цікавить.
Власне сенс у радянські часи нікого не цікавив головне щоб відповідало МЛФ і було побільше цитат з класиків МЛ ну і останнього партз'їзду, а Горбачов перший з високих осіб пізньорадянської доби, хто намагався відійти від цієї традиції. Якщо для тебе його балачки позбавлені сенсу, ну що ж, це найбільш осмислені зразки радянського краснобайства.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 22 листопада 2023, 09:12

Саня писав: Горбачов перший з високих осіб пізньорадянської доби
ключове слово тут "пізньорадянської"
бо те, що він віщав, для всіх вже було "сєкрєтом полішинєля", совок прогнив зверху донизу, горбі пропонував пити боржомі при відвалених нирках, народ забив арматуру на цих "чревовіщателей" та виживав сом по собі,
а "гласность" тоді почала просто зашкалювати, хоча я вже десь через рік перестав дивитись та слухати "Взгляд", вихідцем з якого став нам всім "відомий" діма кісельов
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 листопада 2023, 18:50

rad писав: а "гласность" тоді почала просто зашкалювати, хоча я вже десь через рік перестав дивитись та слухати "Взгляд", вихідцем з якого став нам всім "відомий" діма кісельов
Гласність сама по собі, без лома із нержавєйки, нічого не варта.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 22 листопада 2023, 23:45

так, добрим словом та кольтом можна добитися набагато більше ніж просто добрим словом :lol:
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 листопада 2023, 13:01

rad писав: мене ще збісила знайома пісенька - ми сподівалися на перемогу України, а вона не виправдала наших очікувань!
А ЦЯ Ж САМА пісенька в устах заходу тебе не бісить? Може слід би в першу чергу СВОЇ помилки усвідомити й зробити висновки? Зєльцмана хто обирав? А до того Пороха? А урку?..

Тут уже хто ти - гравець чи пішак на дошці - залежить виключно від тебе, БЕЗ твоєї згоди НІХТО не може пошити тебе в дурні.
rad писав: наче ми споглядаємо футбольний матч, а вони життями наших хлопців хочуть задовольнити свої політичні амбіції,
аргументи "мижебратья" вже зник НАЗАВЖДИ
і саме на цьому полі грає арештович
Саме так!!! Тим фубол і є шкідливим для суспільств, але на цій темі лежить табу.

Щодо арештовича - так, ноги у нього криві, і по м'ячу він влучає через раз, але він хоча б УСВІДОМЛЮЄ що треба вчитися грати. Решта заперечує наявність гри в принципі, не бачить її, а подібні розмови просто відмітають, тавруючи як не "зрадою", так "конспірологією".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 листопада 2023, 13:29

rad писав: вчора перегянув діалог Подоляка з Латиніною,
не скажу шо так вже й довіряю Подоляку, але цю приську він конкретно розмазав,
вона теж намагалася говорити, шо ситуація зайшла в глухий кут, але пропозиція одна - переговори,
Михайло конкретно розбив її аргументи, головний посил - переговори З КИМ і ПРО ЩО?
Тобто, продовжувати війну "до кінця"? Питання - чийого кінця? Бідон саме так казав про підтримку України - не "до перемоги", а "до кінця". Якось ніхто не звернув увагу на таку "дрібничку".
Так, Латиніна хитра жучка. Але як не крути вона фром раша. Я розумію, що ти волів би росіян, котрі мріяли б про провал кацапії у адь. Але таких ти навряд дочекаєшся. Ні про яке "братство", до речі, я від неї жодного разу не чув. А що ми приречені на сусідство - це фізичний факт, пардон. Ігноруванням якого ми рішуче й послідовно займалися 32 роки. Із цілком закономірним результатом. Може пора таки братися за розум і міняти підходи?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 листопада 2023, 13:32

Хоча це питання скоріш до себе самого.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 26 листопада 2023, 16:12

ну і як ви це все собі уявляєте? під час війни?
оце подзвоню я своєму старшому на фронт, скажу шо у нас все погано і "всьо пропало!"? він чудово все це прекрасно знає,
розскажу, шо тут з'явився хрєн з гори, він все знає шо нам треба, ну так і старший прекрасно знає цього чмошника ще з довоєнних часів, а зараз взагали арештович - ніхто,
хай кличе своїх побратимів на Київ штиками знімати зелю та поставити цього слимака? якому вєлікіє дємакрати із-за парєбріка підгавкують?
можу передати потім шо мені скажуть, але цензурних слів там не буде
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 листопада 2023, 20:41

Як уявляю? Як початок змін у головах. "Крихітних", для початку. Як роботу над помилками. Що робити ні тобі, ні твоєму старшому, я не скажу. Як і раніше, ви вирішуватимете самі. Якраз месіанські закидони Арестовича я вважаю помилкою, як і чиїсь сподівання на будь-якого месію.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 листопада 2023, 20:43

А почати роботу над помилками можна хоча б із оцього матеріалу:

https://naurok.com.ua/prezentaciya-scho ... 00042.html
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 листопада 2023, 20:46

Хоча, можливо, варто було б почати із глибшого рівня, із розгляду свідомості окремої людини як системи прийому, обробки і видачі інформації.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 26 листопада 2023, 21:22

я не сиджу просто на дивані у теплі перед тв або за клавіатурою. Як новоявлений пенсянер маю купу часу не тільки волонтерити, а і вживу спілкуватись з великою спільнотою, інтернет тут займає чи не десяте місце. І можу впевнено сказати: злам в головах манюпасів за ці місяці війни просто колосальний. Деяких людей я просто не пізнаю, наскільки доросло зрілими стали їх думки на фоні попередньої деякої наївності. Багато з моїх ровесників з першого дня на фронті, на жаль дехто вже склав голови. Арештович супроти таких людей просто беззубе щеня.
Зараз йде величезний кількістний зріст свідомості, якісний вибух обов"язково відбудеться, якраз згідно теорії діялектики.
А мое вкрай негативне ставлення до московських ліберастів виходить з великого попереднього досвіду, коли вони нас сприймали (і сприймають) мололшим недолугим родичем, постійно вбивали в наші голови комплекс меншовартості. І зараз намагаються втягнути нас у свої політичні розборки, хоча сидять в московії тихенько як миші під віником. Хай йдут за крейсером "москва"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 листопада 2023, 00:05

rad писав: а і вживу спілкуватись з великою спільнотою, інтернет тут займає чи не десяте місце.
Інтернет дає можливість розшарювати думки, і "вистрілити" це може найнесподіванішим чином хз де. А тет-а-тет так тетатетом і залишицця.
rad писав: І можу впевнено сказати: злам в головах манюпасів за ці місяці війни просто колосальний. Деяких людей я просто не пізнаю, наскільки доросло зрілими стали їх думки на фоні попередньої деякої наївності.
Я в таких випадках вживаю слово "ідіотизм", і щодо себе теж. Ну війна на те і є, щоб вибивати із голови ідіотизм, якщо хазяї тих голів не приклали своєї волі й не позбулися ідіотизму раніше БЕЗ "допомоги" війни. Але мушу дещо розчарувати - ДАЛЕКО не факт, що замість того ідіотизму голови заповняцця чимось кращим. Ібо арсенал ідіотизму у Диявола невичерпний.
rad писав: Зараз йде величезний кількістний зріст свідомості, якісний вибух обов"язково відбудеться, якраз згідно теорії діялектики.
Мушу розчарувати знову, "закон" той натягнутий на глобус, так що розраховувати на нього не варто. Ібо навіть якщо "перехід" і станецця, то ніхто не знає КОЛИ.
rad писав: А мое вкрай негативне ставлення до московських ліберастів виходить з великого попереднього досвіду, коли вони нас сприймали (і сприймають) мололшим недолугим родичем, постійно вбивали в наші голови комплекс меншовартості. І зараз намагаються втягнути нас у свої політичні розборки, хоча сидять в московії тихенько як миші під віником. Хай йдут за крейсером "москва"
Комплекс меншовартості вбиває у "громадянина" чи "особу" будь-яка система. Але чи зможе вона цього добитися - залежить виключно від тебе. А позбувшись його, як ВІЛЬНА ЛЮДИНА ти з подивом виявиш, що можеш спокійно слухати й читати московських ліберастів, західних капіталістів, жидів, єговістів, кришнаїтів, корани, майн кампфи, той же коб, і нічого із тобою не станецця. Ібо ти все одно матимеш СВОЮ думку, а із їхніх текстів відбиратимеш корисне й відкидатимеш треш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 листопада 2023, 00:07

rad писав: я не сиджу просто на дивані у теплі перед тв або за клавіатурою
Ти вважаєш сидіння в теплі за клавіатурою поганим?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 листопада 2023, 00:18

rad писав: злам в головах манюпасів за ці місяці війни просто колосальний. Деяких людей я просто не пізнаю, наскільки доросло зрілими стали їх думки
Якщо можна, конкретизуй. У чому саме зміни.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 27 листопада 2023, 08:44

Sintez писав: Зараз йде величезний кількістний зріст свідомості, якісний вибух обов"язково відбудеться, якраз згідно теорії діялектики.
Мушу розчарувати знову, "закон" той натягнутий на глобус, так що розраховувати на нього не варто. Ібо навіть якщо "перехід" і станецця, то ніхто не знає КОЛИ.
[/quote]
я в курсі сучасних поглядів на це, які мене не переконують, хоча зміни у світі на корені ламають попередні уявлення про соціум,
прислухаюся до своїх хлопців, у старшого як у театрального діяча просто вселенське коло спілкування, вони якраз із покоління т.з. міленіатів, хоча за ними вже йде нове покоління,
якось з одним із топ-манагерів свого банку мав розмову, де передав їх бачення на сучасний світ виробничих відносин, після чого став якшо не ворогом народу, то віддаленою особою
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 листопада 2023, 10:44

Ось парочка таких нелюбимих тобою російських ліберастів. Багато із сказаного ними щодо кацапії, справедливо, на мій погляд, і щодо наших реалій. Ібо якби було не так, то чучмо не надувало б щоки, а сиділо на нарах поряд зі своїми "кронпринцами" ахмєткою й пінею.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 27 листопада 2023, 11:08

цих обох я не відношу до так званої "опозиції" московії, вони самі це кажуть
той же Фейгін відверто каже, шо давно забив арматуру на рашу, не вірить, шо звідти може з"явитись шось путне открім путіна,
до речі, я в минулому році дивився спарку Фейгін/арештович саме за участь там Марка, який зараз відхрестився від того м@дака як від чуми
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 28 листопада 2023, 19:11

Нечай писав: Як німці несли відповідальність за Гітлера, а кацапи нестимуть за Путіна. І я, який ніколи не голосував за нього, розумію, що і моя частка вини в цьому є. Але коли українці хоч за щось відповідали?
Давай уточнимо. Як казав Жеглов, "Наказанія бєз віни нє биваєт". Золоті слова! Відгрібають кожен окремо і всі гуртом за своє ДОБРОВІЛЬНЕ самоусунення від вирішення суспільно-політичних (це до речі одне й те ж) питань. Саме це САМОусунення давні греки називали ідіотизмом і саме його я й маю на увазі, вживаючи це слово.

При тому ІЛЮЗІЮ люди сприймають як таку активність. На створення такої ілюзії практично ВСІ режими тратять колосальні ресурси. Не розуміючи, що все одно їм врешті пздць, як тому ж гітлеру.
Як пробити це?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти