ОБ'ЯВА !!!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення Віра » 25 березня 2018, 20:27

oven писав:
25 березня 2018, 19:40
Слдышь, ты, озалупленая ошибка аборта, а кто именно ты такой, шо решаешь тут кому и как дышать.
Ты уже докеровался на старом форуме до его закрытия. Теперь и тут хочешь форум угробить?
Видно поэтому вы с Радио так и спелись.
viewtopic.php?p=1587#p1587

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення oven » 25 березня 2018, 22:06

Ти мене вибач, але Косташу почав займати Суперглюка з першої хвилини. Лише без матюків.
А Харитон йому підгавкував.
Навіщо вони весь час його займали?
Якщо тебе три доби провокувати, ти б не те що Глюк наговорила. В нього залізна витримка.
Косташу вижене з форуму багатьох. Ти забула його модераторство?
Якщо він буде продовжувати в такому ж руслі, то люди типу Олдбоя від нас підуть. І буде дуже жаль, бо форум ожив. Уже зараз це постійне пліткувально-зверхне спілкування його з Харитоном починають дратувати. От в гілці про громадянство Сінтез дав гарну пропозицію. Ні, ці два ... починають розмазувати по форуму якісь соплі і бруд. От це мене відштовхувало в старому фДД.
Навіщо він просив тебе передати мені привіт від себе, якщо продовжує мене діставати через Глюка, щоб той зірвався, а він, такий нєвінний буде всім многозначітєльно показувати на мене. Харитон уже це робить з його подачі. Можуть і інші повестися. Це називається маніпуляція.
Маю надію, що ти розберешся і зрозумієш.
Глюк за Україну руками і ногами. І він такий як і всі - іноді робить помилки. Я теж їх роблю. Як і ти, Харитон, Олдбой, Косташу. Але йому найважче зараз.
Маю надію, що на форумі знайдеться достатньо розумних і мудрих людей, щоб не повестися на провокації Косташу.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення costashu » 26 березня 2018, 00:54

кто-нибудь, дайте успокоительное больной
ХЖВСУ

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 10:29

costashu писав:
26 березня 2018, 00:54
кто-нибудь, дайте успокоительное больной
Косташу, а ведь Овен права.

ты б попридержал коней.

Цікаво, чому ти вважаєш і інші це підтримують, що ти щирий і патріот? ))

ти, пля, токсичний троль поперд всього. а потім решта.

І якщо обирати поміж тобою і тим же Суперглюком -я оберу Суперглюка.
Його може зрозуміти тільки той, хто був *там*, чув постріли не по телевізору і в реалі знає -що то таке війна, а свої на за лінієй разгранічєнія.

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 10:32

Я, як згадаю, як сльози самі полилися з очей, коли автобус переїхав на терріторію України -замайорили жовто-блакитні стяги на першому блокпості і як все нутро тремтіло - невже, нарешті -СВОЇ!!

не дай бог нікому опинитися в неволі, та ще й озброенній...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення Pestilence » 26 березня 2018, 10:35

еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:32
Я, як згадаю, як сльози самі полилися з очей, коли автобус переїхав на терріторію України -замайорили жовто-блакитні стяги на першому блокпості і як все нутро тремтіло - невже, нарешті -СВОЇ!!

не дай бог нікому опинитися в неволі, та ще й озброенній...
Но то для Вас, а Глюк щетает что то все бандери, якi вбивають донбассян :pardon: в том и разница между вами и им...пробежитесь по его постам на старом ДД :pop:

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 10:55

Pestilence писав:
26 березня 2018, 10:35
еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:32
Я, як згадаю, як сльози самі полилися з очей, коли автобус переїхав на терріторію України -замайорили жовто-блакитні стяги на першому блокпості і як все нутро тремтіло - невже, нарешті -СВОЇ!!

не дай бог нікому опинитися в неволі, та ще й озброенній...
Но то для Вас, а Глюк щетает что то все бандери, якi вбивають донбассян :pardon: в том и разница между вами и им...пробежитесь по его постам на старом ДД :pop:
не буду казати, що читала його уважно. та і взагалі -останнім часом мало в віртуалі знаходжусь.

але є одне але.
дивлячись на тих, хто там залишився, можна побачити їхню образу, невдоволення, розпач. Бо, як не крути, УКраїна не змогла відстояти Донбасс. І люди там лишилися напризволяще, на поталу агресору.
Вони щиро вважають, що де в чому їх зрадили, Україна їх зрадила.

На них навішують зараз ярлики і ватанів, і сепарів..
Але не всі можуть виїхати -і причин купа -чому не можуть. залізних, бетоних, важких причин.
і коли їх скопом -рідні українці називають ватанами, зневажають, навішувають усіх собак -озлобишся і не так.

Принаймні, він має право на свою точку зору, якщо це не суперечить конституції і іншим законам.
заблудших* -море )

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення Pestilence » 26 березня 2018, 11:09

еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:55
не буду казати, що читала його уважно. та і взагалі -останнім часом мало в віртуалі знаходжусь.
------
На них навішують зараз ярлики і ватанів, і сепарів..
Але не всі можуть виїхати -і причин купа -чому не можуть. залізних, бетоних, важких причин.
і коли їх скопом -рідні українці називають ватанами, зневажають, навішувають усіх собак -озлобишся і не так.
Так почитайте :pardon:
------
Ну кроме Глюка здесь полно донбассян, а я из крыма, но почему-то ватаном и сепаром называют Глюка, а не вас, Вiру, Зеленого крокодила (кстати вспомнил), ToiSamiy и т.д. :biggr: то може он должен обратить внимание на свои слова и действия для начала

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення Pestilence » 26 березня 2018, 11:11

Pestilence писав:
26 березня 2018, 11:09
еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:55
не буду казати, що читала його уважно. та і взагалі -останнім часом мало в віртуалі знаходжусь.
------
На них навішують зараз ярлики і ватанів, і сепарів..
Але не всі можуть виїхати -і причин купа -чому не можуть. залізних, бетоних, важких причин.
і коли їх скопом -рідні українці називають ватанами, зневажають, навішувають усіх собак -озлобишся і не так.
Так почитайте :pardon:
------
Ну кроме Глюка здесь полно донбассян, а я из крыма, но почему-то ватаном и сепаром называют Глюка, а не вас, Вiру, Зеленого крокодила, Юзика (кстати вспомнил), ToiSamiy и т.д. :biggr: то може он должен обратить внимание на свои слова и действия для начала

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 11:12

А знаєте, що мене нещодавно врвазило -от век живі, век учісь - і, начебто, я мала про це раніше знати.
Але не пам'ятала. Бо не торкало воно мене.
А коли опинилася не в кино чи книзі, а в кругах ада війни натуральної, реальної... то ПОЧУЛА!

Статистика останніх війн каже, що найбильше у війнах гинуть...не солдати, військові, а мирне населення.
Уявіть собі -мирне населення вбивають більше, ніж військових.

то як там* мирняку жити -бути -- солодко??? ((

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення Pestilence » 26 березня 2018, 11:15

еЛКа писав:
26 березня 2018, 11:12
то як там* мирняку жити -бути -- солодко??? ((
То шо нам делать? Терпеть что мы бандери недобитые? :ireful1:

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 11:26

Pestilence писав:
26 березня 2018, 11:09
еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:55
не буду казати, що читала його уважно. та і взагалі -останнім часом мало в віртуалі знаходжусь.
------
На них навішують зараз ярлики і ватанів, і сепарів..
Але не всі можуть виїхати -і причин купа -чому не можуть. залізних, бетоних, важких причин.
і коли їх скопом -рідні українці називають ватанами, зневажають, навішувають усіх собак -озлобишся і не так.
Так почитайте :pardon:
------
Ну кроме Глюка здесь полно донбассян, а я из крыма, но почему-то ватаном и сепаром называют Глюка, а не вас, Вiру, Зеленого крокодила (кстати вспомнил), ToiSamiy и т.д. :biggr: то може он должен обратить внимание на свои слова и действия для начала
Я вам вірю. Можливо, як би я читала Глюка -теж злилася і агресувала.
Але життя таке непередбачуване.

В мене є спогади про спілкування с людьми -ватанами в Горлівці і на ворожих блок-постах. Довелося йти пішки до Майорська півтора роки тому. І я ніколи ніде ними не ділилася -дуже важко було, незрозуміло. І хотілося написати, і в одночас не хотілося. Все те переживати ще раз -не було сил.

Бо я ж нарвана, готова лаятися з кожним, але мовч -, не можу пробачити, що моя мала батьківщина в огні, розрусі, занепаді. Що там хазяйнують холуї х*йла з півночи.
Востаннє редагувалось 26 березня 2018, 11:39 користувачем еЛКа, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 11:38

так до чого це я?
а ось маленький епізод з реального життя.

йшли нас три тітки в Україну -принаймні до Майорська -ПІШКИ аж з 1-ого блокпосту сепарів вже за Микитівкою(Горлівкою). Бо в той день вивозили якогось вбитого кацапа високого званія і сепари були люті ну і зупинили проїзд по дорозі життя*. Не пропускали навіть автобусі до 10 год. А ми виперлися раніше, десь о 80ої вже чекали чи то на маршрутку, чи на автобус з автовокзала Горлівки. немає нічого -всі стоять.

И ми пішли десь після 10-ї. Пішки. З сумками, баулами, вантажені мотлохом, що його забрали з пустої квартири батьків.
Це було важко. Я не думала, що зможу пройти ті 5 км так завантажена. Але змогла )), людина така витривала істота.

1. На першому блокпості сепарів ми попрохали зупинити мо" якусь автівку (ті деякі їздили...), аби вони тас підкинули до Майорська. Але нас байдуже прогнали:
-Ні, не можна. проходьте! Ідіть! тут не можна.

Ми йшли. Вже було сонячно, повз прозджали велики зелені вантажівка, в них було видно зелено-коричньові ящики. продовговаті. один чи два. явно зброя -міни.
Дійшли до 2 блокпосту сепарів. тут було типа табору. Якісь будівлі, окопи, блиндажі. Показали, де туалет. Показали де можно сховатися в окопах, якщо почнуть бомбити. Це вже було десь біля 12.00. Вже поїхали рейсові автобуси. Але вони не зупинялися, як ми не махали руками. Не зупинялися, хоч і бачили нас. були повні, набиті. Але ми б влізи. якщо б зупинився.
Прохали і цих зупинити автобус. Вони теж були байдужі, зайняти своїми справами. Стояли обабіч дороги з автоматами. Слідкували за рухом. Ми відпочивали там. бо вже були вимотані. питалися- скільки ж ще йти. було чимало.

І знову пішли. Спекотно, важко, і якось сюрреалістично. Де я? Що це? Як це так? І одразу відповіді -ТЕРПИ, скоро вийдемо, просто терпи і йди. Це -війна.

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 11:39

Дали - 3 блок пост.
Заради нього і почала оце тут розповіді.

Крам
Повідомлень: 156
З нами з: 22 березня 2018, 21:09

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення Крам » 26 березня 2018, 11:46

еЛКа писав:
26 березня 2018, 11:39
Дали - 3 блок пост.
Заради нього і почала оце тут розповіді.
Продовжуйтє, будь ласка.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення costashu » 26 березня 2018, 11:47

еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:55
Pestilence писав:
26 березня 2018, 10:35
еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:32
Я, як згадаю, як сльози самі полилися з очей, коли автобус переїхав на терріторію України -замайорили жовто-блакитні стяги на першому блокпості і як все нутро тремтіло - невже, нарешті -СВОЇ!!

не дай бог нікому опинитися в неволі, та ще й озброенній...
Но то для Вас, а Глюк щетает что то все бандери, якi вбивають донбассян :pardon: в том и разница между вами и им...пробежитесь по его постам на старом ДД :pop:
не буду казати, що читала його уважно. та і взагалі -останнім часом мало в віртуалі знаходжусь
так разберись, а потом пиши
ХЖВСУ

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення slit_ok » 26 березня 2018, 12:06

еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:55
...Бо, як не крути, УКраїна не змогла відстояти Донбасс. ...


Зображення

Зображення

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 12:11

3 пост -це біля самого Майорську майже. Километр чи півтора до нього. Вони вже з нашими можуть перекрикуватися, бо наші тоді підгрибли зовсім близько до них.
Але йти -катма сил.
А він маленький -не як то табір, що 2-ий пост.
І 3 людини там. Всього три. Один якийсь безликий був -не запам'ятався. А 2 други -цікаві. Перший молодий, зо років 30 туди-сюди, другий старший, за 40 точно, але погляд міткий, слова вставляв розважено, не тарахтів, репліки були пропагандонські маніпулятивні, але явно ненав'язливі. Я чомусь одразу його записала в шпийони, в кацапьского куратора типа. Він, як на мене, був розумний, обережний і ненав1язливий. Але бесіду відслідковував і подекуди щось вставляв. Ми, тітки заминали для ясності тему і переходили на побут.

А ось молодий - перевернув усю уяву про сепара.

Одразу що кинулося в очи -посмішка. І співчуття. І жарти жартував.
- Що, тітоньки, на Україну йдете? А-а, бач ви які...
І це без укору, а просто як констатація. Ми недовірливі, але теж віджартовуємо щось...

І теж просимо зупинити автобуси може, бо виснажені. і він одразу відгукається -Да, сейчас попробуем. Ну что ж ви столько шли.
І теревеніть-теревеніть. Про себе розказує, що донька маленька є, що дружина. Що воює за Донбас -а ви зачем сюда пришли?? (ви -Україна). Я нагадую. що взагалі то ми тут і були за часів гороха, а прийшов дехто інший на чужу землю.
він намагається довести, що все не так.
І при цьому, я ловлю себе на думці -що цей сепар мене вражає. Він з нами спілкується про війну, про політику без жодної агресії. Якось весело, спокійно, лагідно.
Втішує, що зараз автобус буде - і ми поїдемо. І посмішка за посмішкою.
І він приємний. Я розумію, що ворог. Але його така вдача -ні злоби, ані люті, ані агресії до нас, чи України вражає і... ПІДКУПАЄ.

Я порівнюю з собою і це порівняння не на мою користь. Я здивована. І я якось обеззброєна. я Дивуюся і промовляю подумки - як шкода дурня, біжи звідсиля. біжи до жінки, до доньки. Біжи!
І ще я раптом зрозуміла, що як би я була в окопах с рушницею -я в нього вже не вистрелила. Я, я - не вистрилила.

І ще я зрозуміла, що ДОБРОТА сильніша за нарванність, агресію, злобу.
Ніхто б мене не примусив не стріляти в нього, окрім оцієї доброти, якоїсь відкритості, людяності.

отакоєот.

п.с Автобус зупинили -той став. І ще вразило, цей хлопчина-сепар не наказував, ні. а прохав водилу взяти нас. Звісно, водила не мог відмовити "человеку с ружьем", але і сама розмова мене тоді вразила. він прохав.
Посіли, поїхали і знову хотілося плакати. Доїхали.
Востаннє редагувалось 26 березня 2018, 12:20 користувачем еЛКа, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 12:12

costashu писав:
26 березня 2018, 11:47
еЛКа писав:
26 березня 2018, 10:55
Pestilence писав:
26 березня 2018, 10:35
Но то для Вас, а Глюк щетает что то все бандери, якi вбивають донбассян :pardon: в том и разница между вами и им...пробежитесь по его постам на старом ДД :pop:
не буду казати, що читала його уважно. та і взагалі -останнім часом мало в віртуалі знаходжусь
так разберись, а потом пиши
ну, Косташу, з тобою давно все ясно.) Вважай той мій комент не про Глюка, а про тебе. Він і був про тебе.

Аватар користувача
еЛКа
Повідомлень: 90
З нами з: 26 березня 2018, 09:45

Re: ОБ'ЯВА !!!

Повідомлення еЛКа » 26 березня 2018, 12:13

Крам писав:
26 березня 2018, 11:46
еЛКа писав:
26 березня 2018, 11:39
Дали - 3 блок пост.
Заради нього і почала оце тут розповіді.
Продовжуйтє, будь ласка.
Крам!! :bye: та я работаю -от тому і уривками... все вже, закінчила.

п.с. а взагалі - не хочу згадувати -важко!!

Відповісти