Прописка повертається

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Прописка повертається

Повідомлення главспец » 30 серпня 2018, 12:12

Pestilence писав:
главспец писав: не надо заранее возбуждаться на какие-то законопроекты
Зачастую именно возбуждение и предотвращает появление подобного дерьма в виде законов
Вы полагаете, что депутаты этот фактор учитывают?!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Прописка повертається

Повідомлення Pestilence » 30 серпня 2018, 13:49

главспец писав: Вы полагаете, что депутаты этот фактор учитывают?!
Ну единичный крик на форуме - навряд, но ведь было немало примеров, когда реакция населения останавливала от глупостей

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25416
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Прописка повертається

Повідомлення Sintez » 30 серпня 2018, 16:41

Чиновників треба 3,14здити. Напримєр, ломом із нержавєйки. Не3,14жжений чиновник починає нахабніти, й творити всяку дурню.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25416
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Прописка повертається

Повідомлення Sintez » 30 серпня 2018, 16:43

vkhavr2 писав:
30 серпня 2018, 10:36
З українців роблять кріпаків. А, головне, що цікавить "владу", це податки з орендодавців та зменшення о"бєму субсидій.
І ярди гривень на утримання цих "служб" з бюджету. А він не резиновий...
Облом ритися, але я чомусь певен що ця чиновнича мрія змавпована з якогось жидокацапського "закону". У тутишніх дкржиморд власна фантазія відсутня.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 17:01

Українська влада має намір почати серйозну боротьбу проти громадян, які живуть не за пропискою
Ну шо не ясно?
Переселенцы должны вернуться во круги своя...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Прописка повертається

Повідомлення Vollmer » 30 серпня 2018, 18:02

Clone писав:
Українська влада має намір почати серйозну боротьбу проти громадян, які живуть не за пропискою
Ну шо не ясно?
Переселенцы должны вернуться во круги своя...
==================================================================
==================================================================
Між іншим, отут я згоден, на 500%.
Біженці.
Заробітчани. Внутрішні і зовнішні.

Це - податки з оренди, повз які пролітає влада. Податки з іноземних і іногородніх заробітків - так само пролітає.

Біженці - ті самі пункти, плюс ще один. Я вже писав, що Пєцик не веде війну, а тільки суперечку за рабів. Також і маленького Пуцці не цікавлять тільки території. А що вийшло? Крим, без води і повноцінних комунікацій, але з санкціями, і шматок Бамбасу, вже анигільований, вже майже без металобрухту, без медицини, без освіти, без промисловості. І без людей Всі визнають, що залишилися тільки ті, в кого нема ні сил, ні ресурсів, ні можливостей звідти втекти. Я особисто знаю випадки, коли з Ровеньків забігли аж у Вроцлав, Варшаву, і Едінбург. Можливо, у Вроцлаві антрацит кращий. Як воно, у Едінбурзі, порівняно із Ровеньками - треба буде розпитати.
Картинка Дирбасу зараз - нещасні пенсіонери в очікуванні гуманітарки. І що Пуцці може кому доводити, з такими іллюстраціями, про благотворний вплив узького міра на "Навароссію" ???

Маленькому Пуцці терміново потрібне людське м'ясо у Дирбасі. Для легітимізації "маладих різпублєг". Стороннього він туди не залучить. Реально, може тільки, і виключно, повернути частину тих людей, що звідти потікали. Як на індикатор, можна подивитись, що кацапи роблять з норотом Дирбасу, що втік до Кацапщини - виганяють назад, до життєдайних копанок, і отців рідних, Захарченка з Пасічником. Мертвечук починає оперувати даними "опитувань" у Дирбасі. Цікаво, канєшно, кого він опитував, і де, але знов - йому потрібні люди, від імені яких він би міг проголошувати свої фантастичні брехні. Це, так би мовити - з того боку.

А що з нашого? Біженцям не дали нічого. Ні житла, ні пільг при працевлаштуванні, ні податкових пільг. Я бачив, як у бухгалтерії біженець брав довідку, що він тут працює, і платить за житло, щоби не платити за комуналку в Дирбасі. Вони ж, практично всі, орендують житло "на чорно". Прописка викличе, як мінімум, зростання орендних платежів, при фіксованій зарплаті, частина тікатиме далі, у напрямку Вроцлава, але хтось і повернеться.

Як дуже суттєве, я розглядаю те, що пєціки не просто ніяк не забезпечили аварійні потреби біженців, а - ніколи ніяк цього не пояснили Бо що вони пояснятимуть? Що невдобно сприяти біглим рабам стратегічного партнера?

Зараз, затіваючи нову гру з сепаратизацією України, вони не можуть не демонструвати стан Дирбасу, і демографічний також, а там справи дуже жалісні. Швидке, силове повернення тисяч працездатних людей могло би, на короткий термін, зробити картинку, підживити військові частини попочлєнців, було би що показати іноземним спостерігачам. Безумовно, ставити можна тільки обмежені задачі, але варіант цілком реальний.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 18:15

Vollmer писав: Між іншим, отут я згоден, на 500%.
Друг мой, да так и есть)
Не надо искать серую кошку в тёмной комнате, скальпель Оккама)
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25416
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Прописка повертається

Повідомлення Sintez » 30 серпня 2018, 18:32

Ну толпа ж не вірить в "конспірологію", аж доки додому не прийдуть із бумажкою й ошийником, котрий згідно бумажки кожен має носити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 18:37

Украинская автомномная область?
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 18:43

Как этому противостоять?
Штурмовые бригады Семенченко, прямое, через Интернет, противостояние Саакашвили, или что блядь?
Куда податься?
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Прописка повертається

Повідомлення Vollmer » 30 серпня 2018, 18:48

Пачіму? Второй їврєйскій автономний округ. Новий Біробіджан. Всєм очінь панравіцца, Вальцману, Лошкінду, Гнойсцманду, Яцману, Пашинскєйдту, Рабіновєчу, Гойрдону. Всє будут танцевать 7-40, і Гєпа тоже, будєт єздіть 29-60, як курс гривні.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Прописка повертається

Повідомлення Vollmer » 30 серпня 2018, 18:52

Ну, це, скоріш за все, тупо антиконституційно. Можна підняти бучу у Верховній Раді. Можна зробити з цього передвиборчу фішку, знайти, хто замовник, повісити, поки що, на нього, політичну відповідальність. Щось таке.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 18:53

Vollmer писав: Пачіму? Второй їврєйскій автономний округ. Новий Біробіджан. Всєм очінь панравіцца, Вальцману, Лошкінду, Гнойсцманду,
Добрый мой, та нет.
Гулаг. Будет.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 18:56

повісити
То я могу, а так - пустые слова.
Укры созданы для лоха....
Добрые, отзывчивые, тянутся друг кдругу...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25416
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Прописка повертається

Повідомлення Sintez » 30 серпня 2018, 18:58

Та ви зовсім не в курсі. Гугліть "Небесный Иерусалим" й "Игорь Беркут".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 19:04

Sintez писав: Та ви зовсім не в курсі. Гугліть "Небесный Иерусалим" й "Игорь Беркут".
А по подробнее, ну, чтоб был повод гуглить...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 19:04

Отче наш.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25416
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Прописка повертається

Повідомлення Sintez » 30 серпня 2018, 19:09

Clone писав: Как этому противостоять?
Штурмовые бригады Семенченко, прямое, через Интернет, противостояние Саакашвили, или что блядь?
Куда податься?
Бригади, скоріш всього, не знадобляцця. Знадобляцця Сталін, Берія й Вишинський. Або нам піздєц. От як хочеш. Я до цього дійшов інтуїтивно кілька років тому, хоча й став у очах багатьох козлом і "сталіністом" (хоча вони поняття не мають що це таке).

Все до того йде, по всіх фронтах, як по писаному. Хоча чому "як"? Все в Біблії й Талмуді й написано...
Виживуть лише такі гниди як Главспєц або Інгвар, котрі без комплексів і котрим панську сраку вилизувати вже не звикати. Я не зможу, задихнуся мабуть, а тікати кудись... я ж не тарган.

Що робити? Ну я прийшов до висновку, що потрібна деідіотизація. Масова. Бо той же Юлькин "форум" напримєр - теж врешті зборисько ідіотів, тільки що в дорогих шмотках і з розумним виразом пики. Як? Хз. Бо легко говорити про чужий ідіотизм, а от про свій? А він же є...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25416
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Прописка повертається

Повідомлення Sintez » 30 серпня 2018, 19:13

Clone писав:
Sintez писав: Та ви зовсім не в курсі. Гугліть "Небесный Иерусалим" й "Игорь Беркут".
А по подробнее, ну, чтоб был повод гуглить...
Бля. Я маю переписувати його бред?

Ну чувак поїхав у Ізраєль, йому явно жиди відсипали бабла, він тепер Бер Кут чи якось так на жидівський манер, і віщяє як жиди тут нам рай влаштують.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Прописка повертається

Повідомлення Clone » 30 серпня 2018, 19:18

Sintez писав: Бля. Я маю переписувати його бред?
Я вообще Волмера спросил.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Відповісти