Все таки интересно...

Відповісти
Аватар користувача
Мавка
Ей рано нравились романы...
Повідомлень: 2226
З нами з: 22 березня 2018, 14:31

Все таки интересно...

Повідомлення Мавка » 06 листопада 2018, 09:46

Как получилось, что на Майдан шли против олигархов и всей этой системы... а выбрали самого жирного олигарха ? а ?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13738
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Все таки интересно...

Повідомлення M_M » 06 листопада 2018, 10:01

На Майдані цього олігарха посилали на популярну в росії адресу. У той час ніхто з майданівців навіть у нічному кошмарі не міг уявити це чмо президентом. На жаль, більшість країни на Мйадані не була. Та й гадки не має про відому постанову ВСУ щодо визнання передвиборчих обіцянок на правах реклами, що виконанню не підлягають.

От що мені цікаво, так походження ось цього маєтку.
Зображення

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7627
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Все таки интересно...

Повідомлення Pestilence » 06 листопада 2018, 10:05

Мавка писав: Майдан
Голосовали не только те, кто был на Майдане, их мизер в сравнении с 40 млн.. Где-то главспец писал что какая-то часть особей глупы до изумления, и указывал цифру близкую к 80%.

Аватар користувача
Мавка
Ей рано нравились романы...
Повідомлень: 2226
З нами з: 22 березня 2018, 14:31

Re: Все таки интересно...

Повідомлення Мавка » 06 листопада 2018, 10:12

M_M писав: От що мені цікаво, так походження ось цього маєтку
----------------------
у власти с 90 годов... прикорытное.. пленки Мельниченка помните?? - и заверение в вечной преданности Кучме.. плюс перенаправление потоков на себя после оранжевой революции... когда откаты миллионые... такой замок построить - нефиг делать..

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13738
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Все таки интересно...

Повідомлення M_M » 06 листопада 2018, 11:00

Мавка писав:
M_M писав: От що мені цікаво, так походження ось цього маєтку
----------------------
у власти с 90 годов... прикорытное.. пленки Мельниченка помните?? - и заверение в вечной преданности Кучме.. плюс перенаправление потоков на себя после оранжевой революции... когда откаты миллионые... такой замок построить - нефиг делать..
Це все зрозуміло.
Ну так декларації усілякі придумали для того, щоб вичавити прикоритних з влади. Але перетворили все на фарс.

А ще є цікаве спостереження. Парні заклади: (національна) лотерея/гральні автомати + ломбард поруч. Таке враження, що саме цих закладів не вистачає країні під час війни. Бо кількість зростає навіть швидше за кількість рошенів. Ніколи не бачив, щоб туди хтось заходив чи виходив. Окрім якогось бугая, що вдає з себе охоронця. За рахунок чого уся ця мережа існує? Податки, аренда приміщення... Я маю на увазі формально. Бо неформально - це одна з схем відмивання грошей.

Крам
Повідомлень: 156
З нами з: 22 березня 2018, 21:09

Re: Все таки интересно...

Повідомлення Крам » 06 листопада 2018, 11:09

Мавка писав: Как получилось, что на Майдан шли против олигархов и всей этой системы... а выбрали самого жирного олигарха ? а ?
Кацапські політтехнології+манафорт+охендовський...

Аватар користувача
Мавка
Ей рано нравились романы...
Повідомлень: 2226
З нами з: 22 березня 2018, 14:31

Re: Все таки интересно...

Повідомлення Мавка » 06 листопада 2018, 11:16

я вот пытаюсь понять... там же была очень быстрая компания... времени на раскачку то собственно и не было... откуда все вышеперечисленное ?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13738
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Все таки интересно...

Повідомлення M_M » 06 листопада 2018, 11:19

Мабуть, недооцінюємо здатність красти.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Все таки интересно...

Повідомлення Vollmer » 06 листопада 2018, 12:25

Мавка писав: я вот пытаюсь понять... там же была очень быстрая компания... времени на раскачку то собственно и не было... откуда все вышеперечисленное ?

Так, Манафорт, Охендовський, втручання СБУ у роботу сервера, під якимось там приводом, групові виклики соціологів - політологів на бесіду до СБУ, у квітні 2014, і раніше. Фактично, перекуплення Пєціком виборчої машини Януковича, про що мені говорили люди з комісій. Тобто, Пєцік не тільки проплачував "своїх" членів виборчкомів, але і взяв на себе фінансування тих, що минулого разу працювали на Януковича. Ну, і грандіозні брехні з обіцянками в телевізорі.

Я би виводив казус Пєціка з більш ранніх подій, я вже писав, як влітку 2013 року, раптом, синхронно, на етикетках "Рошен" і донецького пива "Сармат" змінився дизайн, це трапилося у серпні. На "Рошені" з'явився напис кацапською, а на етикетках "Сармату" напис "Зварено в Україні" було замінено написом "Зварено в Донбасі". Ну, і наварили, що досі ніяк не вип'ють. Колись будемо знати, що трапилось влітку 2013 року.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти