Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3337
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Віра » 09 квітня 2019, 21:29

Зеленський Гордону давав інтерв'ю, де побічно багато розповідав про батька.
Ну а маму ви чули. Ось з цього зробила свій висновок

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення DSMechanic » 10 квітня 2019, 10:00

Якраз це покоління, дорослішання якого прийшлось на 90-ті, з крахом батьківського світу досить різне і спеціфічне.
У мене одногрупник - майже агресивно тверезник, через батька-алкоголіка. А знайома дівчина жалілась на брата як він пішов в разнос, при батьках-професорах. Просто світ батьків рухнув і діти ідуть щось інше - але не так як батьки, спеціально. В принципі це часто так, але якраз на 90-ті - дуже масово так було. Радянська професура не мала місця в житі - діти вибирали будь що, але не так як батьки. А Зеля на два роки молодший за мене, і він виріс в наркоманському районі наркоманського депресивного міста. У мене дружина з селища з під Кривого Рогу. Звісно у нас є і покруче, той же мій (я рядом жив) Кропивницький - у нього ще велселіша база.
І очевидно на це нема змісту забиватись, люди різні. Відповідно "батьки - інтелегенти " - це звичайно база, але теж не факт що ця база на ньому прийнялась. Гоп-гумор 95-го просто не дивлюсь вже багато років.
-----
Свіжий анекдот - аналізи показали що в крові Пе і Зе ні алкоголю, ні наркотиків не виявлено, тому причини їхньої пуплічної поведкі досі залишаються таємницею.


Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Archer » 12 квітня 2019, 19:05

скромно встречали - по стакану воды. даже чайку не плеснули. :pardon:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 64327
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Фрося » 12 квітня 2019, 20:04

Хорошая новость-«Будущий лидер Украины сложил о себе очень приятное впечатление. Французские партнеры остались довольные после встречи с Владимиром Зеленским» — пишет Le Monde

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 64327
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Фрося » 13 квітня 2019, 23:16

"Зеленський має більше ідей і власного бачення, ніж люди собі можуть думати. Він сприятиме зміцненню зв'язків між Україною і ЄС, і НАТО. Він оточений компетентної командою, яка допоможе зробити його президентство ефективним. Ваша країна буде в надійних руках ", - Расмуссен

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення главспец » 14 квітня 2019, 03:27

Фрося писав: "Зеленський має більше ідей і власного бачення, ніж люди собі можуть думати. Він сприятиме зміцненню зв'язків між Україною і ЄС, і НАТО. Він оточений компетентної командою, яка допоможе зробити його президентство ефективним. Ваша країна буде в надійних руках ", - Расмуссен
вот тут я бы задумался, Фрося, прежде чем копипастить... Откуда он, знает этот Расмунсен, из твитетра?!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 64327
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2019, 08:18

Зеленський відповів на останні найпоширеніші питання
інтерв'ю Володимира Зеленського в Парижі. 12.04.2019

Частина 1

2 частина інтерв'ю

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 64327
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2019, 09:45

Отец – звезда Кривого Рога: как выглядят родители Владимира Зеленского

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 64327
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Фрося » 16 квітня 2019, 08:29

#Саакашвілі : "Володимир Олександрович! Не допустіть помилок! Якщо Ви не розправитесь з мафізним кланом Порошенка... Вам потрібно Генпрокура - ЦЕРБЕРА ДЕМОКРАТІЇ! В іншому випадку все буде намарно..." Думай ТЕ! І не підведи народ, сучий сину!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 64327
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Фрося » 17 квітня 2019, 15:33

По поводу "уклонения" от службы гражданина Зеленского.
Зображення

Минобороны не подавало в розыск «уклониста» Зеленского ни в полицию, ни в прокуратуру https://inforesist.org/minoborony-ne-po ... okuraturu/

🇺🇦https://inforesist.org/ua/minoboroni-ne ... okuraturu/

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення DSMechanic » 17 квітня 2019, 16:35

Фрося писав: По поводу "уклонения" от службы гражданина Зеленского.
Трохи не зрозумів про зворотню силу - як у мене тоді була купа бійців старша за 35 років? Хтось був добровольцем - але більшість - призов. В те що Зелі могли подвонити або взагалі дзвонили батькам "на уточнення списків" і він не явився і більше не чіпали - в це повірю, у нас більшість так проскочила, він теоретично взагалі міг не знати що визивали.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7785
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Володимир Зеленський буде брати участь в президентських виборах

Повідомлення Pestilence » 17 квітня 2019, 17:00

DSMechanic писав: Трохи не зрозумів про зворотню силу - як у мене тоді була купа бійців старша за 35 років? Хтось був добровольцем - але більшість - призов. В те що Зелі могли подвонити або взагалі дзвонили батькам "на уточнення списків" і він не явився і більше не чіпали - в це повірю, у нас більшість так проскочила, він теоретично взагалі міг не знати що визивали.
Призывников снятых с учета по возрасту ставить и призывать насильно не имели права. Военного положения и других оснований не было, такой призыв это было нарушение Конституции, хоть и все молчали, потому что понимали что это война.

Відповісти