БПП + НФ

Відповісти
Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

БПП + НФ

Повідомлення OldBoy » 04 квітня 2018, 15:18

щось не зростається

Аваков не бачить Порошенка єдиним кандидатом від коаліції

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підтверджує, що між президентською вертикаллю і вертикаллю "Народного фронту" обговорюються плани на наступні вибори.

Про це глава МВС розповів в інтерв'ю виданню LIGA.net.

На питання, чи дозволяє поточний рейтинг і репутація президента Петра Порошенка говорити про нього як про єдиного кандидата від правлячої коаліції, глава МВС сказав:

"Я здригаюся, коли чую про єдиного кандидата. Я вважаю, що Порошенко може бути одним з реальних кандидатів у президенти – поряд з іншими. І нехай кожен громадянин сам собі вибирає, кого він вважає гідним".

Аваков нагадав, що є прихильником парламентської республіки:

"Я, наприклад, вважаю, що дуже правильно буде зробити парламентську республіку. Це б остудило багато голів, які борються за владу в країні. Усунув би дуалізм влади. Зменшило кількість угруповань, які борються один з одним".

"Адже у нас як в останні роки? Президент завжди бореться з прем'єром. Прем'єр завжди бореться з президентом. Це створює дисбаланс і конфліктні ситуації", – додав він.

Глава МВС вкотре наголосив, що не має конфліктів з главою держави.

"Ми дуже часто спілкуємося з президентом Порошенком... Ми не вороги. Кожен виконує свою функцію. Я – функцію міністра, він – функцію президента", – стверджує Аваков.

За словами Авакова, спільний похід на вибори "Народного фронту" з президентською вертикаллю – один з можливих сценаріїв, але глава МВС не є симпатиком цього сценарію.

Реагуючи на питання, що, згідно з даними деяких ЗМІ, між президентською вертикаллю і вертикаллю "Народного фронту" була досягнута домовленість про те, як іти на вибори, і що нібито 30% списку за НФ, Аваков сказав:

"Ніяких домовленостей немає. Цю версію я теж читав в пресі. Це був один з варіантів обговорення. Логіка варіанту була в тому, щоб визначити формат об'єднання центристських сил, для консолідації зусиль з реформ та для участі у виборчому процесі. Як один з варіантів – так, обговорювалася спільна партія. Але я, наприклад, не є прихильником такого варіанту".

"Моє глибоке переконання: передвиборне вікно можливостей закривається, але у кожного з потенційних учасників залишається можливість реалізувати роботу за своїми напрямками. Про вибори, я вважаю, треба говорити дещо пізніше", – вважає міністр.

Людас
Повідомлень: 268
З нами з: 26 березня 2018, 13:00

Re: БПП + НФ

Повідомлення Людас » 04 квітня 2018, 15:35

Погоджуюсь. Це схоже в мене перший раз у випадку пана Авакова.
"Я, наприклад, вважаю, що дуже правильно буде зробити парламентську республіку. Це б остудило багато голів, які борються за владу в країні. Усунув би дуалізм влади. Зменшило кількість угруповань, які борються один з одним".

Більше того оці 5 "блискучих" президенств лише довели, що Україні цар не потрібен взагалі.
Такі різні спочатку , а виходять однакові в результаті. Завжди хуйові. То який сенс їх мати над Україною ?
Скільки можна експерементувати. Виконавча гілка ? Прем*єр. Законодавча ? Рада . Судова ? Суди.

Навіщо потрібен оцей хан ? Начебто як сбоку четвертим від гілок влади , а завжди хоче з*їсти оті три
і залізти на саму гору. Мабуть, так засрати все навкруги зручніше.

Olegik
Повідомлень: 4008
З нами з: 03 квітня 2018, 21:24

Re: БПП + НФ

Повідомлення Olegik » 04 квітня 2018, 15:57

OldBoy писав:
04 квітня 2018, 15:18
щось не зростається
на УП была серия статей про эту возню

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: БПП + НФ

Повідомлення OldBoy » 04 квітня 2018, 16:05

Людас писав:
04 квітня 2018, 15:35
Погоджуюсь. Це схоже в мене перший раз у випадку пана Авакова.
"Я, наприклад, вважаю, що дуже правильно буде зробити парламентську республіку. Це б остудило багато голів, які борються за владу в країні. Усунув би дуалізм влади. Зменшило кількість угруповань, які борються один з одним".

Більше того оці 5 "блискучих" президенств лише довели, що Україні цар не потрібен взагалі.
Такі різні спочатку , а виходять однакові в результаті. Завжди хуйові. То який сенс їх мати над Україною ?
Скільки можна експерементувати. Виконавча гілка ? Прем*єр. Законодавча ? Рада . Судова ? Суди.

Навіщо потрібен оцей хан ? Начебто як сбоку четвертим від гілок влади , а завжди хоче з*їсти оті три
і залізти на саму гору. Мабуть, так засрати все навкруги зручніше.


а я думаю, зараз треба посаду премєра і президента обєднати.
Щоб президент відповідав.
Ну що толку зараз, що Порошенко свого ручного песика зробив премєром, а той зірвався із цепка і шефу дулі тепер показує?

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: БПП + НФ

Повідомлення costashu » 04 квітня 2018, 16:13

OldBoy писав:
04 квітня 2018, 16:05
Людас писав:
04 квітня 2018, 15:35
Погоджуюсь. Це схоже в мене перший раз у випадку пана Авакова.
"Я, наприклад, вважаю, що дуже правильно буде зробити парламентську республіку. Це б остудило багато голів, які борються за владу в країні. Усунув би дуалізм влади. Зменшило кількість угруповань, які борються один з одним".

Більше того оці 5 "блискучих" президенств лише довели, що Україні цар не потрібен взагалі.
Такі різні спочатку , а виходять однакові в результаті. Завжди хуйові. То який сенс їх мати над Україною ?
Скільки можна експерементувати. Виконавча гілка ? Прем*єр. Законодавча ? Рада . Судова ? Суди.

Навіщо потрібен оцей хан ? Начебто як сбоку четвертим від гілок влади , а завжди хоче з*їсти оті три
і залізти на саму гору. Мабуть, так засрати все навкруги зручніше.


а я думаю, зараз треба посаду премєра і президента обєднати.
Щоб президент відповідав.
Ну що толку зараз, що Порошенко свого ручного песика зробив премєром, а той зірвався із цепка і шефу дулі тепер показує?
тоже вариант. Но только не так как есть сейчас!
ХЖВСУ

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: БПП + НФ

Повідомлення OldBoy » 04 квітня 2018, 16:17

costashu писав:
04 квітня 2018, 16:13
Но только не так как есть сейчас!

ет тчн

Olegik
Повідомлень: 4008
З нами з: 03 квітня 2018, 21:24

Re: БПП + НФ

Повідомлення Olegik » 04 квітня 2018, 16:22

OldBoy писав:
04 квітня 2018, 16:05
а я думаю, зараз треба посаду премєра і президента обєднати.
Щоб президент відповідав.
Ну що толку зараз, що Порошенко свого ручного песика зробив премєром, а той зірвався із цепка і шефу дулі тепер показує?
тут есть ньюанс (с) :biggr:

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: БПП + НФ

Повідомлення stan700 » 04 квітня 2018, 16:22

OldBoy писав:
04 квітня 2018, 15:18
щось не зростається
"Ми дуже часто спілкуємося з президентом Порошенком... Ми не вороги. Кожен виконує свою функцію. Я – функцію міністра, він – функцію президента", – стверджує Аваков.
през функцію не виконує. це виборна посада.
міністр да

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: БПП + НФ

Повідомлення OldBoy » 04 квітня 2018, 16:41

він гарант!!!

щоб ніхто не гвалтував конституцію, робить це сам

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: БПП + НФ

Повідомлення slit_ok » 04 квітня 2018, 19:08

OldBoy писав:
04 квітня 2018, 16:41
він гарант!!!

щоб ніхто не гвалтував конституцію, робить це сам
ну-у-у...
тут розвиток може йти по двох напрямках:
1) якщо не я - то хто?
2) дєлай как я...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59904
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: БПП + НФ

Повідомлення Фрося » 04 квітня 2018, 19:09

stan700 писав:
04 квітня 2018, 16:22
OldBoy писав:
04 квітня 2018, 15:18
щось не зростається
"Ми дуже часто спілкуємося з президентом Порошенком... Ми не вороги. Кожен виконує свою функцію. Я – функцію міністра, він – функцію президента", – стверджує Аваков.
през функцію не виконує. це виборна посада.
міністр да

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: БПП + НФ

Повідомлення asmodey » 04 квітня 2018, 19:20

Аваков рассказал о своих разговорах с Коломойским


Арсен Аваков заявил, что регулярно общается с бизнесменом Игорем Коломойским.

Об этом министр внутренних дел Украины сказал в интервью «ЛІГАБізнесІнформ«.

Отвечая вопрос, о чем министр говорил с Коломойским во Франции и что вообще могут обсуждать глава МВД и «одиозный олигарх», Аваков сказал: «Кто одиозный – это спорный вопрос».

«Но я регулярно с ним общаюсь. Наверное, раз в пару недель. Он звонит, спрашивает: «А как вам телешоу на нашем канале?» И все в таком духе. Это очень забавные разговоры, если кто-нибудь слушает. Но они малопродуктивные, не о политике, поэтому, наверное, никто их не публикует», – продолжил он.

Как отметил министр, с Коломойским его связывает 2014 год.

«Нас связывает Днепр, когда там была напряженная ситуация. Его твердая позиция патриота и решительного человека тогда – дорогого стоит, и я этого никогда не забуду. А еще я никогда не брал у него деньги, а он со мной их не зарабатывал – ни в бизнесе, ни в политике. Поэтому у меня есть возможность спокойно с ним разговаривать, а у него есть возможность спокойно разговаривать со мной… То, что происходило с долгами, дивидендами «Укрнафти», с той же процедурой по «ПриватБанку», – это дискуссии, которые у нас имели место быть постоянно. У него есть свои позиции, у меня – свои», – заявил Аваков.

Отвечая на вопрос, спрашивает ли Аваков, хорошо ли Коломойскому «спится после «ПриватБанка», министр ответил: «Я так не спрашиваю, потому что о «ПриватБанке» знаю больше, чем вы, а допросы и дело в отношении него и должностных лиц НБУ ведут Генеральная прокуратура и НАБУ, а не Нацполиция и МВД».

«Если бы причастные ко мне структуры вели это дело, то я бы с ним не разговаривал. В Нацполиции нет дел против Коломойского, поэтому я позволяю себе с ним разговаривать», – заявил глава МВД.

Он добавил, что иногда обсуждает с бизнесменом внутреннюю политику. «Иногда. Но я стараюсь по телефону такие вещи не обсуждать. Но он, безусловно, интересуется», – сообщил Аваков. На вопрос, просит ли Коломойский у него поддержки, министр ответил: «Он олигарх, прошедший очень длинный путь, и умный человек. Он понимает, что можно просить, а чего – нельзя».

Также Арсен Аваков добавил, что сам тоже ничего не просит у Коломойского. «В этом, наверное, залог нашего общения», – считает он.

хе-хе..

Відповісти