Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 11 серпня 2023, 06:06

Olga писав: гола самоосвіта
про це є сталий термін - доморощені філософи.
Це шкідники.

_______________________

Досить чудове з мережі:
Доморощеність - пересічна, примітивна самодельщіна і самозванство. Наприклад, людина оголошує себе Духовним Наставником, Гуру. Сам себе призначив і починає зображати з себе Бога.

Примітивні, доморощені мислішкі настирливо лізуть в порожню голову, і потім стають надбанням мас. Чому може навчити доморощений філософ? Тільки дурниць.

Доморощеність і зарозумілість потішні: «Честь маю рекомендувати себе, Свирид Петрович Голохвастов ... - Головне у людини - не гроші. А натурально хформа! Вченість. Тому якщо людина вчений так йому вже світло перевертається догори ногами. Пардон, вгору дибки. І тоді, коли того, одному, якому не вченому, буде біле так вже йому, вченому, якого, буде вже як ... - Зелене? - Ні, рябоє! ... Коли людина не такий, як взагалі, тому один такий, а іншої такої і розум у нього не для танцювання, а для пристрою себе для розв'язки свого існування, для відомості поводження і коли така людина, якщо він вчений підніметься розумом своїм за хмари, і там розумом своїм ставати стає ще вище лаврської дзвіниці і коли він студова гляне вниз, на людей так вони йому здадуться ... здаються такі малесенькі-малесенькі .... все одно як миші. Пардон, як щурів. Тому, що це ж людина! А той, який він ... це ... він ... він теж людина, не вчений, але ... Навіщо ж? Це ж адже дуже і дуже! Так! Так! Але немає! - Ну і розумний! - Аж страшно ». Дізналися? Голохвастов - персонаж відомого комедійного фільму «За двома зайцями», уособлення примітивності і доморощеність.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 12:55

Olga писав:
Sintez писав: Інформація подаєцця as is, вірити їй чи ні - справа читача.
нічого подібного. Всі світлі люди в моєму житті з дитинства завойовували мою довіру лише доводячи кожну з запропонованих ними теорем. Так, щоб я зрозуміла це від самого початку до кінця. Почасти це могло бути кілька сторінок мілким шрифтом. Про щось інше не могло бути і мови. Ми не рухались вперед, поки все не буде доведено.

Будь-яка інша інформація - це бульварне чтиво.
Так окрім теорем є ще й аксіоми. З ними як бути? Бульварне чтиво? Ви впевнені, що аксіоми, з котрих виводили совї докази Ваші друзі, є достовірними й непогрішимими?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 12:56

M_M писав:
Sintez писав: Рак був епізодом,
Рак - то все вигадки мафії. Пташина фігня. Ніякого раку не існує.
Чому не існує? Існує.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 13:06

Olga писав: там відео є, про того Петрова...

Хвалиться, что читати почав до школи. Що такий розумний був, що збирався в МГУ на фізико-математичний факультет - але був в такій бідній сім'ї, що довелося піти у армію.

Синтезе, шляхетна людина не хвалитиметься, не говоритиме сама про себе ось так.

Ну ти даєш.

Далі я дивитися не змогла.

Інструмент пустої хвальковитості і брехні тобі твій генерал вручив...
Будь-яка велика ідея швидко обростає сектами, мракобісами, троцкістами й так далі. До речі, той же Петров був саме із них. Нічим не можу допомогти, що саме сприймати, а що ігнорувати - особиста справа.

До речі,
Olga писав: ..і якою мірою міряєте, такою і вам буде відміряно (Матвія 7:2)

Секта, геть бере біблійні монотонні красиві фрази...
А біблійники - виходить не секта? Бо їх дофігіщя?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 13:08

Olga писав: про це є сталий термін - доморощені філософи.
Це шкідники.
Вау! Вороги народу?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 15:02

Чим займатися кободрочерством, послухайте цікаві думки цікавих людей..

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 12 серпня 2023, 15:12

Sintez писав:
M_M писав:
Рак - то все вигадки мафії. Пташина фігня. Ніякого раку не існує.

Чому не існує? Існує.
Та да, ... а тут рибу загортаємо. Видатний медик Павло Нісенітний ще 40 років тому довів, рак - це змова світової медичної мафії, що розводять пацієнтів на гроші. Нє?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 15:41

?

Рак існує, є наслідком неправильного способу життя, і відповідно досить легко долається, якщо захотіти. Але існує й онкологічна банда аферистів, котрій звичайно це не подобаєцця. Бо лоха слід перед кремацією обезгрошити, бажано ще й загнати у максимальні борги.

Тебе це дивує? Чому? Щоб розвести лоха, аферистам потрібен лише один інгридієнт - власне сам лох. Всьо. Його можна розвести тисячами способів. Був час - масово розводили на звичайному кефірі. Останнім часом - на ГРВІ. А тут - дик! Таке шикарне пасовисько! Косіння бабла йде 24/7!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 12 серпня 2023, 16:35

Sintez писав: Так окрім теорем є ще й аксіоми. З ними як бути? Бульварне чтиво?
тільки цей бульвар - куди більший, ніж Чумацький шлях

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 12 серпня 2023, 16:39

Sintez писав: А біблійники - виходить не секта? Бо їх дофігіщя?
бо вони - основна течія

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2734
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 12 серпня 2023, 16:46

Sintez писав: займатися кободрочерством
Ти дуже влучно охарактеризував те чим ти власне займаєшся протягом багатьох років. Можеш міняти оте своє "єретик" на "кободрочер" це значно доречніше.
Востаннє редагувалось 12 серпня 2023, 16:54 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13774
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 12 серпня 2023, 16:48

Sintez писав: Рак існує, є наслідком неправильного способу життя,
Може треба трохи замислитись? Ніякого Павла Нісенітного не існує. Від раку померла моя мати, у 55 років. І взагалі ця хвороба для деяких галузей науки та техніки є професійною.

Але ж як швидко Ви почали доводити те, з чим особисто мали справу. Але ж слухати про корону не бажаєте, бо не доводилось потрапляти у критичний стан. Мабуть, і паралелі ніякої не помічаєте.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 12 серпня 2023, 16:49

Sintez писав:
Olga писав: про це є сталий термін - доморощені філософи.
Це шкідники.
Вау! Вороги народу?
мене вчив дідусь, він був дуже закоханий у садівництво. Найкращі в світі птахи - синички. А комахи - божі коровки, бо вони знешкоджують тлю.


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 17:46

M_M писав: Може треба трохи замислитись?
Звик.
M_M писав: Ніякого Павла Нісенітного не існує.
Так, я знаю українську мову.
M_M писав: Від раку померла моя мати, у 55 років. І взагалі ця хвороба для деяких галузей науки та техніки є професійною.
Щиро співчуваю. Цього не мало бути.

Для мене рак теж був професійним ризиком, бо праця серед іншого пов'язана була із ненасиченими вуглеводнями, простіше кажучи - із трансформаторним маслом. Тому, серед інших заходів, отримавши онкодіагноз, я із роботою розпрощався.
M_M писав: Але ж як швидко Ви почали доводити те, з чим особисто мали справу.
А мало б бути навпаки? Я повинен розвінчати власний досвід, досвід мого батька, котрі підтверджують правоту Неумивакіна, Сімончині й декого ще? Цікаво.
M_M писав: Але ж слухати про корону не бажаєте, бо не доводилось потрапляти у критичний стан. Мабуть, і паралелі ніякої не помічаєте
Не бажаю? Я? Ти нічого не плутаєш? Те, що не звертаю увагу на липову "статистику" аферистів - ну так, вона того варта. Так, я не потрапляв у критичний стан. Це погано? Погано, на мій погляд, те, що з 2020 року мати справу із медиками стало НЕБЕЗПЕЧНО. Із онкологами звичайно це давно, але тут стали гробити народ звичайні терапевти, по "нових протоколах", зокрема труячи пацієнтів киснем. Я винен у тому, що не йду на заклання, а ЗМУШЕНИЙ займатися спмолікуванням? Ну не знаю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 17:49

Olga писав:
Sintez писав: Вау! Вороги народу?
мене вчив дідусь, він був дуже закоханий у садівництво. Найкращі в світі птахи - синички. А комахи - божі коровки, бо вони знешкоджують тлю.
А синички й божі корівки - доморощені? Чи із дипломами й ступенями, в авторитеті?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 17:51

До речі, є корисні тваринки й рослинки куди дрібніші за божих корівок. Гриби триходерми, боверії, метарізіуми, сінні палички...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 17:53

M_M писав:
Olga писав: божі коровки
Сонечка.
Так. Але тут можна переплутати із нашими жінками.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 12 серпня 2023, 18:24

Sintez писав:
Olga писав:
мене вчив дідусь, він був дуже закоханий у садівництво. Найкращі в світі птахи - синички. А комахи - божі коровки, бо вони знешкоджують тлю.
А синички й божі корівки - доморощені? Чи із дипломами й ступенями, в авторитеті?
пояснила, що слово шкідник мені в голову приходить не з газетних шпальт тоталітарного суспільства.
І термін доморощені виник вже дуже давно.
СпойлерРозкрити
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25419
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2023, 18:45

Olga писав:
Sintez писав: А синички й божі корівки - доморощені? Чи із дипломами й ступенями, в авторитеті?
пояснила, що слово шкідник мені в голову приходить не з газетних шпальт тоталітарного суспільства.
І термін доморощені виник вже дуже давно.
СпойлерРозкрити
Зображення
Зображення
Дуже багато дурні виникло дуже давно . А де ще рощені бувають філософи?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти